نیروهای مسلح کشورمان در کنار هم علیه دشمن واحد ایستاده اند

کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز در اوج اقتدار و قدرت هستند، گفت: همه این نیروها در اوج آمادگی و اقتدار در کنار هم علیه دشمن واحد ایستاده اند.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ آیت الله مصطفی علما روز پنجشنبه در آئین رژه نیروهای مسلح مستقر در استان کرمانشاه در بزرگراه حضرت امام (ره) با بیان اینکه ایران اسلامی امروز کشوری مقتدر در خاورمیانه است، افزود: هر روز بر این اقتدار، عظمت، عزت ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران اضافه می شود.
او با اشاره به تحریم های آمریکا علیه ملت ایران، گفت: ملت ایران بدون توجه به این تحریم ها راه پیشرفت و عظمت خود را ادامه می دهد و این تحریم به درد رئیس جمهوری آمریکا می خورد.
او در ادامه با گرامیداشت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی، اظهار داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با تاسی از تربیت انقلاب، نظام و اسلام یک ید واحده هستند و آمریکا کوچکتر از آن است که اختلافی بین نیروهای مسلح ما به وجود بیاورد چون هیچ راهی برای ایجاد اختلاف نیست.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه ارتش از همان اوایل انقلاب، مردمی بودن، پیرو امام و رهبری و ولایت فقیه بودن خود را اثبات کرد و این روزها نیز با حضور فعال در مناطق سیل زده همچنان مردمی بودن خود را ادامه می دهد.
آیت الله علما، به رشادت های ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح در پیروزی انقلاب، مقابله با ضد انقلاب، خنثی کردن کودتاها و توطئه ها، هشت سال دفاع مقدس و بحران هایی مانند زلزله و سیل اشاره کرد و افزود: امروز هم در حالی روز ارتش را گرامی می داریم که ارتشیان ما در مناطق سیل زده در حال کمک به مردم هستند.
او ارتش را قدرتی با محتوا و محبوب دانست و گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی از یک محبوبیت فوق العاده ای برخوردار هستند و آمریکا به طور قاطع این معنا را می داند.
امام جمعه کرمانشاه اب بیان اینکه دشمن به خوبی می داند که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی از متن و بطن مردم هستند، افزود: اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه به نوعی اقدام علیه ملت ایران است چرا که 82 میلیون جمعیت ایران سپاهی است و آمریکاییها همه مردم ایران را در لیست قرار دادند.
آیت الله علما افزود: آمریکا از تنگنا دیگر راهی ندارد و دست به این کارها می زند و این نشان از بی اعتباری و عهدشکنی آنها دارد در حالیکه ایران اسلامی امروز در تمام شوئنات در دنیا سرافراز است.
رژه نیروهای مسلح مستقر در کرمانشاه روز پنجشنبه به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در بزرگراه امام خمینی (ره) برگزار شد.
در مراسم رژه امروز جمعی از مردم کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه، محمدابراهیم الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی استاندار، فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه، محمدرضا عدالتخواه رییس کل دادگستری استان و جمعی از فرماندهان ارتش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی نیز حضور داشتند.
3033/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال