رژه نیروهای مسلح مستقر در کرمانشاه برگزار شد

کرمانشاه- ایرنا- رژه نیروهای مسلح مستقر در کرمانشاه روز پنجشنبه به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در بزرگراه امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ فرمانده قرارگاه ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه غرب کشور در این مراسم با گرامیداشت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: امروز، روز بیعت با امام (ره) رهبر معظم انقلاب اسلامی، شهدای والامقام و ملت مسلمان ایران است.
امیر فرهاد آریان فر افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران با تقدیم 48 هزار شهید والامقام همچنان در دفاع از اسلام، انقلاب و ایران اسلامی آماده است و تا ظهور دولت حق و نابودی فساد تا سرحد شهادت از نظام جمهوری اسلامی دفاع می کنیم.
او به اقدام خصمانه آمریکا در مورد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ما بیشتر از گذشته در کنار برادران سپاهی، بسیجی، نیروی انتظامی و مرزبانی هستیم.
فرمانده ارتش در غرب کشور در ادامه گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با تاسی از سیره نبوی و ائمه اطهار با کسب آمادگی های رزمی در دفاع از کیان نظام جمهوری اسلامی و عزت و ناموس ملی آمادگی داریم.
امیر آریان فر افزود: همواره آماده مبارزه با توطئه های استکبار جهانی و خنثی کردن نقشه های شوم آنها را داریم.
در این مراسم نیروهای مسلح مستقر در کرمانشاه در مقابل تمثال حضرت امام (ره)، رهبر معظم انقلاب و شهدای والامقام رژه رفتند و آمادگی و توان رزمی خود را به نمایش گذاشتند.
در مراسم رژه امروز جمعی از مردم کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه، محمدابراهیم الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی استاندار، فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه، محمدرضا عدالتخواه رییس کل دادگستری استان و جمعی از فرماندهان ارتش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی نیز حضور داشتند.

**رژه نیروهای مسلح در اسلام آبادغرب
رژه نیروهای مسلح مستقر در اسلام آبادغرب نیز امروز با حضور اعضای شورای تامین در محل تیپ 181 شهید سلیمی برگزار شد.
فرمانده تیپ 181 شهید سلیمی در این مراسم گفت: امروز ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح کشور در اوج آمادگی قرار دارد و هر گونه تهدیدی از جانب دشمنان بافرمان رهبر معظم انقلاب با پاسخ کوبنده مواجه خواهد شد.
سرهنگ غلامعلیان افزود: امروز ما به مکتبی بودن و متدین بودن ارتش افتخار می کنیم و در هر جایی و هر مکانی آماده خدمت به هموطنان عزیز هستیم و فارغ از وظایف قانونی در حوادث طبیعی در کنار مردم عزیز خواهیم بود.
در پایان این مراسم نیروهای مسلح حاضر در میدان رژه رفتند.
3033/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال