یدالله محبی: برای تکرار عنوان قهرمانی در آسیا تلاش می کنم

کرمانشاه- ایرنا- کشتی گیر سنگین وزن تیم ملی آزاد بزرگسالان ایران گفت: برای تکرار عنوان قهرمانی در آسیا و کسب خوشرنگ ترین مدال این رقابت ها همه توان و تلاش خود را به کار می گیرم تا بتوانم بیش از پیش نظر کادر فنی را به خود جلب کنم.

یدالله محبی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اعضای تیم ملی کشتی آزاد ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از آمادگی کافی برخوردارند و با توجه به تمریناتی که طی هفته های اخیر پشت سرگذاشتیم شرایط خوبی در تیم وجود دارد.
وی ادامه داد: رقابت های قهرمانی آسیا می تواند محک خوبی برای کشتی ایران برای حضوری قدرتمندانه در مسابقات قهرمانی جهان و همچنین انتخابی المپیک باشد و کشتی گیران تیم ملی بتوانند آمادگی خود را حفظ کنند.
محبی تصریح کرد: پس از رقابت های قهرمانی کشور که سال گذشته برگزار شد هفت مرحله اردوی آمادگی را پشت سرگذاشتیم و در خلال این اردوها مسابقات بین المللی جام جهان پهلوان تختی نیز برگزار شد که همین موضوع بر آمادگی و توان کشتی گیران کشور افزود.
ملی پوش وزن 125 کیلوگرم کشتی ایران تصریح کرد: در مسابقات قهرمانی آسیا همه تیم ها با بهترین نفرات خود مقابل ایران ظاهر می شوند و ما هم نباید رقبای خود را دست کم بگیریم چرا که کوچکترین اشتباه می تواند تبعات جبران ناپذیری برای ما به همراه داشته باشد.
وی با بیان اینکه همه رقبا قابل احترام و هر مسابه شرایط خاص خود را دارد، افزود: با این حال کشتی گیران چین، ژپن و عراق از جمله مهمترین رقبای من در مسابقات قهرمانی آسیا هستند.
محبی همچنین ابراز امیدواری کرد بتواند با قهرمانی در مسابقات آسیا شانس خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان و همچنین مسابقات گزینشی المپیک افزایش دهد.
کشتی گیر کرمانشاهی تیم ملی گفت: البته برای این کار 2 رقیب سخت به نام های پرویزهادی و کمیل قاسمی دارم که در نوبت خود جزو بهترین های جهان هستند ولی با این حال تلاش می کنم بتوانم نظر کادر فنی را برای مسابقات یاد شده پیش رو جلب کنم.
مسابقات کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان آسیا روزهای سوم و چهارم اردیبهشت به میزبانی کشور چین برگزار می شود.
بهمن تیموری دیگر کشتی گیر کرمانشاهی نیز در این مسابقات و به عنوان نماینده وزن 79 کیلوگرم تیم ایران حضور دارد.
7458/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال