برگزیدگان استارت آپ صنایع کوچک به سرمایه گذار معرفی می شوند

کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کرمانشاه، از برگزاری اولین رویداد استارت آپی صنایع کوچک و متوسط استان خبر داد و گفت: برگزیدگان این رویداد استارت آپی در نهایت به سرمایه‌گذاران معرفی خواهند شد.

به گزارش ایرنا، بیژن کردستانی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این رویداد همزمان با رویداد سرمایه‌گذاری استارت اپ های برگزیده برپا می شود.
کردستانی گفت: این رویداد با هدف ارتقا و رشد فناوری در صنایع کوچک و متوسط استان و در اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
وی افزود: فراخوان استارت‌آپ‌ها از بهمن ماه آغاز شده و پس از دریافت مدارک و انجام فرآیند داوری، رویداد پایانی با معرفی برگزیدگان برگزار خواهد شد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه معتقد است، شناسایی استارت آپ‌های برتر می‌تواند به حل مشکلات بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط، نواحی و شهرک‌ها و خوشه‌های صنعتی کمک کند.
وی عنوان کرد: این رویداد استارت آپی در هشت محور شامل کنسرسیوم‌های تولیدی و صادراتی با رویکرد برطرف کردن حلقه‌های مفقوده و رفع نیازهای فناورانه در حوزه صنایع کوچک و متوسط، توسعه بازار داخلی و خارجی صنایع، اتوماسیون صنعتی و هوشمندسازی صنایع کوچک و متوسط، توانمندسازی و آموزش این صنایع، خوشه های صنعتی، دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال برندینگ، خدمات حقوقی و آی تی (IT ) در صنعت برگزار می شود.
استان کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت دارای بیش از یک هزار واحد صنعتی و تولیدی با بیش از 30 هزار نفر اشتغالزایی است.
7460/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال