نمایشگاه فرش و ملزومات خانه مدرن در کرمانشاه گشایش یافت

کرمانشاه- ایرنا- مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه، از گشایش نهمین نمایشگاه سراسری فرش، صنایع چوبی و ملزومات خانه مدرن در 150 غرفه در کرمانشاه خبر داد.

بنفشه امامی نیا روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: این نمایشگاه از امروز تا سوم اسفند در محل دائمی نمایشگاه بین المللی کرمانشاه واقع در بوستان شاهد برگزار است و علاقه مندان می توانند از ساعت 15 تا 21 از آن بازدید کنند.
وی ادامه داد:غرفه های نمایشگاه به شرکت های مختلف در زمینه فرش، صنایع چوبی و لوستر واگذار شده، تولیدکنندگان همه داخلی هستند و فرش هایی از تبریز، اردکان یزد و قم در این نمایشگاه عرضه می شود.
این مسئول ادامه داد: در زمینه صنایع چوبی از همه تولیدکنندگان بازار یافت آباد برای حضور در نمایشگاه دعوت شده و تولیدکنندگان داخلی تهران نیز در این مکان شرکت دارند.
وی با بیان اینکه قیمت محصولات عرضه شده در این نمایشگاه معمولا کمتر از قیمت بازار است، اظهار داشت: برخی غرفه ها نیز از شرایط فروش ویژه برخوردار هستند.
مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه افزود: باتوجه به قرارگیری در روزهای آخر سال، بازدید از این نمایشگاه برای افرادی که می خواهند تغییر دکوراسیون منزل دهند مناسب است.
7460/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال