دانش آموزان قصرشیرینی راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند

قصرشیرین- ایرنا- 42 تن از دانش آموزان پسر متوسطه دوم شهرستان قصرشیرین روز یکشنبه با بدرقه فرماندار و دیگر مسئولان در قالب کاروان راهیان نور راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرماندار قصرشیرین در حاشیه بدرقه کاروان راهیان نور دانش آموزی که در هنرستان الوند قصرشیرین با حضور جمعی از مسئولان محلی این شهرستان برگزار شد، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت که در این اردوی سه روزه دانش آموزان از مناطق عملیاتی شلمچه، طلاییه، دوکوهه، فکه و دیگر مناطق بازدید می کنند.
مرادعلی تاتار افزود: هدف از اعزام این کاروان آشنایی دانش آموزان با مناطق عملیاتی و درک سیره شهدا است زیرا عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون رشادت های شهدا و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس است.
وی اظهار داشت: قصرشیرین مطهر به خون شهداست و دانش آموزان در این سفرهای زیارتی سفیران شهرستان هستند و این اردوها ظرفیت های بزرگ خودسازی و درس گرفتن از مقام شهداست .
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین نیز گفت: هدف از این سفر تجدید بیعت با آرمان های امام راحل، شهدا و انقلاب اسلامی است.
سرهنگ پاسدار مرادعلی حسنی افزود: شهدا با نثار خون خود سرافرازی را به ما هدیه دادند و امروز ما وظیفه داریم رهرو آن ها باشیم.
وی اظهار داشت: در این سفر برنامه های متنوع فرهنگی برای دانش آموزان پیش بینی شده است.
این مقام مسئول گفت: امروز دشمن به دنبال تخریب و تضعیف روحیه دینی دانش آموزان است و از این رو اردوی راهیان نور عاملی برای تقویت ارزش های دینی در بین نسل جوان است.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه با بیش از 27 هزار تن جمعیت، سه هزار و 600 دانش آموز دارد که در 48 مدرسه شهری و روستایی و 6 مدرسه عشایری در قالب 176 کلاس درس زیرنظر 400 مربی مشغول تحصیلند.
3012/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال