تیم الف کرمانشاه قهرمان رقابت های بوکس نونهالان استان شد

قصرشیرین- ایرنا- تیم بوکس الف کرمانشاه رتبه نخست رقابت های قهرمانی بوکس نونهالان استان را که در سرسرای ورزشی شهدای آموزش و پرورش قصرشیرین به مدت 2 روز برگزار شد، به دست آورد.

رییس هیات بوکس قصرشیرین روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: رقابت های قهرمانی بوکس نونهالان استان کرمانشاه با شرکت 9 تیم شامل 2 تیم الف و ب از کرمانشاه، قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب، هرسین، اسلام آبادغرب، ثلاث باباجانی و جوانرود در روزهای 25 و 26 بهمن به میزبانی شهرستان قصرشیرین برگزار شد.
صحبت پورافشار افزود: در این رقابت ها 80 ورزشکار در 18 وزن با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم کرمانشاه با کسب 11 مدال طلا، 2 نقره و سه برنز رتبه اول، تیم اسلام آباد غرب با سه طلا، سه نقره و سه برنز در جایگاه دوم و تیم قصرشیرین نیز با کسب 2 نشان طلا، یک نقره و پنج برنز رتبه سوم این دوره از مسابقه ها را به دست آوردند.
وی با بیان اینکه در این رقابت ها 'حسین ثوری' رییس فدراسیون بوکس کشور نیز حضور داشت، اظهار داشت: مقام های اول این دوره از مسابقه های بوکس در دوره های انتخابی برای حضور در رقابت های قهرمانی کشور شرکت می کنند.
رییس هیات بوکس قصرشیرین، با قدردانی از حضور مردم ورزش دوست قصرشیرین در این رقابت ها، اضافه کرد: برگزاری مسابقه های بوکس در قصرشیرین در ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین مردم این شهرستان مرزی بسیار موثر است.
قصرشیرین با بیش از 27 هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه، 2 هزار و 119 ورزشکار سازمان یافته و 23 هیات ورزشی فعال دارد که مجموعه فضاهای ورزشی این شهرستان شامل هشت سرسرای ورزشی سرپوشیده، یک استخر روباز، یک پیست دو و میدانی، یک زمین چمن فوتبال و چند زمین چمن روستایی است.
3012/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال