امام جمعه جوانرود حادثه تروریستی اخیر را محکوم کرد

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه جوانرود، شهادت جمعی از مرزبانان و امنیت آفرینان در سیستان و بلوچستان را محکوم کرد و گفت: دین اسلام چنین اقدام های تروریستی را جنایت و در اشکال و مظاهر متعدد آن مورد نکوهش قرار می دهد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا ملا احمد فخری در خطبه های نماز جمعه این هفته جوانرود افزود: چنین جنایتی در راستای منافع دشمنان اسلام و انقلاب است که هیج تاثیری در صفوف اتحاد مسلمانان ندارد.
وی اظهار داشت: این حوادث نشان از شکست و زبونی دشمنان اسلام و انقلاب دارد و بدخواهان به نظام اسلامی بدانند که ملت ایران با این حوادث از آینده نظام اسلامی ناامید نمی شوند و دست از پشتیبانی و حمایت از ارزش های نظام اسلامی و انقلاب نمی دارد.
خطیب جمعه جوانرود با قدردانی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال خاطرنشان کرد: مردم ما همیشه در صحنه هستند و این بار هم با حضور آگاهانه خود بار دیگر با آرمان های امام و شهدا و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق و نقشه شوم دشمنان را خنثی کردند.
وی با بیان اینکه دشمنان با انواع توطئه و ترفند درصدد ضربه زدن به ملت مسلمان ایران هستند، یادآور شد: نباید به دشمنان این فرصت را داد که با ایجاد تفرقه در بین مسلمان به نفع خود بهره برداری کنند.
امام جمعه جوانرود با تاکید بر بصیرت و دشمن شناسی گفت: بصیرت و دشمن شناسی نیاز امروز جامعه ما است.
شهرستان جوانرود با بیش از 75 هزار نفر جمعیت در 86 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
7453/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال