امام جمعه قصرشیرین :

ورزش باید مطابق ارزش ها و موازین اسلامی باشد

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه قصرشیرین گفت: ورزش موجب نشاط و پویایی و شادی در جامعه می شود اما ورزش کردن باید طبق موازین و ارزش های اسلامی باشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین علی ملکی در خطبه های نماز جمعه این هفته قصرشیرین با محکوم کردم اقدام هیات ایروبیک بانوان این شهرستان که در انظار عمومی اقدام به انجام حرکات ورزشی کردند، افزود: متاسفانه در شهرستانی که نزدیک ترین نقطه به کربلای معلا و قدمگاه شهدا و مطهر به خون شهیدان است انجام چنین اقدامی از سوی بانوان ورزشکار در مقابل چشمان نامحرمان کار ناپسند و ضد ارزش های دینی است.
وی اظهار کرد: اسلام مخالف شادی و نشاط و ورزش نیست و ورزشکاران باید در ورزش های خود رعایت اسلام و احکام اسلامی را داشته باشند.
خطیب جمعه قصرشیرین گفت: این اقدام ورزشی بانوان ایروبیک کار، قلب خانواده های شهیدان و جانبازان را به درد آورد و این یک حرکت ضد ارزشی است.
وی اضافه کرد: اسلام برای تمامی امور مسلمانان برنامه دارد و ورزش نیز موجب تندرستی و حفظ نشاط و پویایی می شود ولی نیاز است که موازین دینی در امر ورزش نیز رعایت شود.
چهارشنبه گذشته جشنواره ورزشی بانوان در بوستان بسیج با حضور جمعی از مسئولان و همچنین سیده زهرا موسوی معاون توسعه ورزش بانوان وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از 27 هزار تن جمعیت دارد.
3012/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال