ما به مبارزات آزادیخواهانه ملت ایران افتخار می کنیم

کرمانشاه- ایرنا- نماینده ویژه استاندار کرمانشاه در مناطق زلزله زده گفت: دشمنان می خواهند ملت ایران را نسبت به گذشته پشیمان و به آینده نگران کنند اما ما به گذشته و به مبارزات خستگی ناپذیر و آزادیخواهانه خود افتخار کرده و آن ها را گنجینه های عزت خود می دانیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، کرم محمدی روز دوشنبه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ثلاث باباجانی افزود: ما امروز آمده ایم با پیامی به دشمنان بگوییم 40 سال است با این ملت مانده ایم و مردم ایران با اقتدار و عظمت سالگرد انقلاب اسلامی را جشن گرفتند و بار دیگر وحدت و ولایتمداری خود را به دنیا ثابت کردند.
وی اظهار داشت: ما امروز آمده ایم به دشمنان این مملکت و ملت بگوییم 40 سال است عیله انقلاب توطئه کرده و با ذات ناجوانمردی و ریشه ملت ایران را نشانه رفته اید اما مرد‌م ایرا‌ن با اتکال به قدرت لایزال الهی، اتحاد و همبستگی ملی و اطاعت از امام و مقام معظم رهبری توطئه های شما را خنثی کرده ، خواب های شیطانی تان را پریشان و تحقق اهداف پلیدتان را ناکام گذاشته است.
نماینده وِیزه استاندار کرمانشاه در مناطق زلزله زده گفت: 40 سال است ملت ایران در زیرشدیدترین، پرحجم ترین و مخرب ترین بمباران های تبلیغات و روانی دشمنان قرار دارند.
محمدی تصریح کرد: ما برخلاف تبلیغات شیطنت آمیز دشمان قسم خورده خویش، به آینده ای روشن و همراه با توسعه متوازن و همراه با اقتدار ملی خوش بین هستیم.
وی خاطرنشان کرد: راهپیمایی 22 بهمن و این حضور حماسی توام با شور و شعور و دوراندیشی، تجدید پیمانی محکم با ارزش های انقلابی است که با تقدیم هزاران شهید و جانباز محقق شده است.
محمدی گفت: سیل خروشان راهپیمایان 22 بهمن ماه در جای جای این سرزمین پهناور با وجود مشکلات اقتصادی و حتی انتقادها و دل خوری های احتمالی از عملکرد بخش هایی از قوای سه گانه، آمده اند تا بگویند پای انقلاب اسلامی خود ایستاده اند، آمده اند تا بگویند ما مردان و زنان روزهای سخت هستیم.
این مقام مسئول تاکید کرد: حضور ده ها میلیونی مردم بیانگر آن است که مردم آمده اند تا بگویند جناح بندی های حزبی و بگو مگوهای سیاسی انتقادهای وارده برخی از امور، هرگز دلایلی برای تشتت و اختلاف نیست.
وی اضافه کرد: یکی از پیام های روشن راهپیمایی امروز به سراسر جهان این است که هیچ جناح، گروه و دسته اعم از اصول گرا، اصلاح طلب و مستقل هیچ قوم و قبیله و پیروان هیچ دین و مذهب که دل در گرو ایران آباد و مستقل‌ دارد برای ابرقدرت ها و نوکرانشان فرش قرمز پهن نمی کنند.
8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال