معاون استاندار کرمانشاه:

یکی از مولفه های اصلی انقلاب حضور مردم در صحنه است

کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه گفت: یکی از پایه های اصلی و اساسی در شکل گیری انقلاب اسلامی حضور همیشگی مردم در صحنه های مختلف بوده وهست.

به گزارش خبرنگار ایرنا، هدایت حاتمی روز دوشنبه در جمع پرشور مردم شهر مرزی پاوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن افزود: یکی از شاخصه های مهم در دنیای امروز حضور مردم در صحنه های مختلف است.
وی اظهار داشت: این حضور بصورت بسیار معجزه آسایی فعالیتها را پیش می برد و پروژه ها را به سامان رسانده و اهداف و آرمانها را محقق می سازد.
معاون استاندار کرمانشاه گفت: بسیار خرسند و شادمانیم که جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را در حالی برگزار می کنیم که دشمنان وعده داده بودند که جشن سالگرد انقلاب اسلامی ایران برگزار نخواهد شد.
حاتمی افزود: اما امروز تمام رسانه های دنیا با ثبت و ضبط این حضور حماسی و پرشور ملت ایران شاهد این مهم بودند که ملت ایران کماکان با همان عهد و آرمان سال 57 پای انقلاب اسلامی خود هستند و پایمردی می کنند.
وی تاکید کرد: در هرجایی که مردم حضور داشتند فعالیت چشمگیر بود و موفقیت کامل بوده است و هر جا که مردم حضور نداشتند موضوع پیش نرفته است.
معاون استاندار کرمانشاه به عوامل موفقیت انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: سه عامل عمده در این موفقیت مؤثر بوده اند اول رهبری معمار کبیر انقلاب، شخصیتی ستودنی و بی همتا و بی نظیر، دوم محتوای اسلامی و ظلم ستیزی، عدالتخواهی، سرتعظیم فرود نیاوردن برای استکبار و استعمار که در بطن تعالیم اسلامی آمده و سومین عامل نیز حضور مردم در صحنه است.
وی افزود: بسیاری از تحلیلگران سیاسی وقتی ریشه های انقلاب اسلامی را مرور می کنند تقریبا نتیجه همه مطالعات بطور مشخص این سه عامل در آن قرار دارند.
معاون استاندار کرمانشاه گفت: همه شاهد هستیم که سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران هر سال باشکوه وعظمت حضور مردم به سمت آرمانهای خود نزدیک ونزدیکتر می شود.
حاتمی از حضور حماسی، پرشور و بی نظیر مردم مرزدار شهرستان پاوه در راهپیمایی 22 بهمن و جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی قدردانی کرد و این حضور را هوشمندانه و باتدبیر و درایت دانست.
معاون استاندار کرمانشاه افزود: این حضور پرشور و بی نظیر در حالی است که همه شاهد مشکلات و تنگناهای اقتصادی مردم عزیزمان و ناملایمات بین المللی و فشار و تحریمهای آنها علیه کشورمان هستیم.
حاتمی به مقایسه عملکرد قبل و بعد از انقلاب در کشور پرداخت و گفت: در بسیاری از شاخص ها ما جلو هستیم، ضمن اینکه منکر این هم نیستیم که ضعف وجود ندارد.
وی افزود: ولی موفقیت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی با قبل از انقلاب اصلا قابل مقایسه نیست و خدمات رسانی این نظام به روستاها علاوه بر آب و برق و گاز و... به اینترنت پرسرعت رسیده است.
معاون استاندار گفت: ما نزدیک به 172 سد را بعد از انقلاب ساختیم، در زمینه فناوری های نوین و علمی به جاهای بلندی رسیده ایم.
حاتمی تصریح کرد: ما در زمینه تولید برق، قدرت چهاردهم دنیا هستیم و در رشد علمی امروز دنیا بر روی ما حساب می کند و تمام این موفقیت ها عامل اصلیش حضور مردم است.
معاون استاندار کرمانشاه افزود: همه ما باید این سرمایه بی نظیر، اجتماعی، بیکران و ارزشمند را باید ارج بنهیم و قدر بدانیم و زمانه شناسی این مردم عزیز را قدر بدانیم.
وی گفت: انشاالله در ادامه راه باید مشکلات و موانع پیش رو با حضور و حمایت شما و تلاش و تدبیر و دلسوزی مسئولان یکی پس از دیگری حل و برداشته شود.
حاتمی بااشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و گرانی اجناس و کالاها گفت: با تمام تلاش مشغولیم تا انشاالله این مشکلات حل شود.
وی گفت: دستاوردهای بزرگ مشکلات کوچک را به همراه دارد و انشاالله این مشکلات با حضور و مشارکت شما حل خواهد شد.
معاون استاندار گفت: ما به راه خود مطمئن و امیدواریم زیرا راه ما راه شهدا و امام شهدا و مقام معظم رهبری است که راه کاملا روشنی است.
حاتمی افزود: جمهوری اسلامی ایران تمامی معادلات امریکا را در جهان و خاورمیانه برهم زده و تمام ناراحتی و عصبانیت امریکا از ما به همین دلیل است
وی گفت: جمهوری اسلامی به امریکا اجازه نداده است که در اطراف ما و حتی خاورمیانه دولت سازی و علیه ما کشور درست کند، تمام برنامه ها و معادلاتش را به هم ریختیم.
حاتمی به امنیت کشور به عنوان یک مؤلفه مهم اشاره کرد و گفت: اگر امروز جمهوری اسلامی جزیره امن خاورمیانه است به دلیل حضور مردم و درایت رهبر معظم انقلاب است و با مسئولیت شناسی مسئولان و قدرت و اقتدار نیروهای مسلح کشور است.
وی افزود: تمام این مؤلفه ها با حضور مردم تکمیل و به سرانجام رسیده است.
معاون استاندار کرمانشاه گفت: مردم پاوه مرزدارانی متعهد و وفادار به انقلاب و نظام بوده وهستند لذا برای توسعه و عمران و آبادانی، رفع مشکلات اقتصادی و تأمین معیشت این مردم عزیز تمام تلاشمان را خواهیم کرد.
مردم مرزدار پاوه امروز در حالی که ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه، ایده پور فرماندار، مسئولان و روحانیون را در پیشاپیش خود داشتند با حضوری بی نظیر و پرشور از میدان شهدا به طرف میدان مولوی حرکت کردند و با سردادن شعارهای مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود و ای رهبر آزاده ، آماده ایم آماده، تنفر و انزجار خود را از شیطان بزرگ و فرزند ناخلفش رژیم اشغالگر صهیونیستی ابراز و یکبار دیگر با رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.
شهرستان پاوه با بیش از 62 هزار نفر جمعیت در شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
7448/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال