تیم والیبال کاشی کاژه مغلوب شهرداری قزوین شد

کرمانشاه - ایرنا - تیم والیبال کاشی کاژه کرمانشاه در هفته نهم و ماقبل پایانی دور مقدماتی رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور، مقابل شهرداری قزوین مغلوب و شانس صعود به مرحله بعدی را از دست داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های والیبال کاشی کاژه و شهرداری قزوین عصر امروز (پنجشنبه) در سرسرای شهید بهشتی مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این تیم قزوینی بود که توانست سه بر یک بر میزبانش غلبه کند.
در این دیدار تیم شهرداری قزوین، ست های اول، سوم و چهارم را به سود خود خاتمه داد و تیم کاشی کاشی نیز تنها موفق به برتری در ست دوم شد.
دیدار رفت 2 تیم نیز که در قزوین برگزار شد با برتری سه بر صفر تیم شهرداری به پایان رسیده بود.
نماینده کرمانشاه در لیگ دسته اول والیبال باشگاه های کشور با این شکست عملا شانس صعود به مرحله پلی آف را از دست داد تا مسابقه آخر آن ها تشریفاتی باشد در مقابل شهرداری قزوین با این پیروزی صعودش را به مرحله بعدی قطعی کرد.
کاشی کاژه در صورت پیروزی در این دیدار و همچنین مسابقه آخر برابر کوردبال مهاباد می توانست یکی از تیم های صعود کننده به مرحله بعدی باشد که با شکست در مسابقه امروز عملا این شانس از آن ها گرفته شد.
حدود 700 تماشاگر مسابقه تیم های کاشی کاژه و شهرداری قزوین را از نزدیک تماشا کردند.
هدایت تیم والیبال کاشی کاژه بر عهده سجاد مولوی قرار دارد.
مسابقات این فصل لیگ دسته اول والیبال باشگاه های کشور با حضور 21 تیم در چهار گروه برگزار می شود و چهار تیم برتر هر گروه به مرحله بعدی صعود می کنند.
تیم های اول تا چهارم گروه های یک و 2 و گروه های سه و چهار به صورت ضربدری با یکدیگر رقابت می کنند و در نهایت چهار تیم برتر به صورت متمرکز مرحله نهایی را برگزار می کنند و 2 تیم راهی لیگ برتر خواهند شد.
7458/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال