فرماندار قصرشیرین:

حدود33 میلیارد تومان به بازسازی زیرساختهای عمومی اختصاص یافت

قصرشیرین - ایرنا - فرماندار قصرشیرین از اختصاص 32 میلیارد و 75 میلیون تومان از محل اعتبارات ماده 12 زلزله برای بازسازی و احداث زیرساخت ها و اماکن عمومی این شهرستان که در زلزله 7.3 ریشتری پارسال غرب کرمانشاه آسیب دید، خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مرادعلی تاتار روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری قصرشیرین در محل فرمانداری افزود: این اعتبار به منظور بازسازی و احداث 108 طرح در بخش های آب روستایی ، خانه های بهداشت ، کشاورزی و شیلات ، زمین های کشاورزی، بهسازی و مرمت آسفالت شهری ، راهداری ، شیلات و تعمیر برخی ادارات شهرستان هزینه خواهد شد که در مرحله مناقصه است.
وی اظهار داشت: همچنین 2 میلیارد و 200 میلیون تومان نیز برای تعمیر و مرمت 25 مسجد این شهرستان که در زلزله پارسال دچار خسارت شد ، اختصاص یافته است.
فرماندار قصرشیرین در ادامه با اشاره به 40 ساله شدن انقلاب اسلامی گفت: دشمن با انواع توطئه ها سعی در فاصله انداختن میان مردم و نظام دارد از این رو ما مدیران وظیفه داریم با تلاش شبانه روزی و خدمت صادقانه ، دشمن را در راه رسیدن به اهداف شومش ناکام کنیم.
تاتار گفت: انقلاب اسلامی برای خدمت به محرومان و مستضعفان ، به رهبری امام راحل شکل گرفته و مردم در آزمون های مختلف در طول این 40 سال، امتحان خود را به بهترین شکل با نمره قبولی عالی پس داده اند از این رو لایق بهترین خدمت ها هستند که نیاز است ما با بهره گیری کامل تمام ظرفیت ها برای خدمت رسانی به مردم استفاده کنیم.
وی در ادامه با تاکید بر رعایت طرح تکریم ارباب رجوع اظهار داشت: مسئولیت ها امانت هایی هستند که در اختیار مدیران گذاشته شده که باید از این فرصت برای خدمتگزاری به مردم نهایت استفاده بهینه را داشته باشند.
نماینده عالی دولت در قصرشیرین گفت: با توجه به اقلیم مناسب و آب و هوای خوب و جاذبه های گردشگری در پایان سال بسیاری از مسافران و گردشگران از سراسر کشور، این شهرستان را برای سفر انتخاب می کنند که برای بهسازی و زیباسازی شهر، باید شهرداری با همکاری اعضای شورای اسلامی شهر و ادارات خدمات رسان نسبت به آماده سازی شهر برای ایام نوروز اقدام کنند.
تاتار همچنین بر ادامه طرح نظارت بر بازار و ثبات قیمت ها از سوی اداره صنعت معدن تجارت و تامین و توزیع ارزاق عمومی از سوی جهاد کشاورزی برای توزیع گوشت قرمز و سفید گرم و منجمد، برنج و دیگر مایحتاج مردم با قیمت تعادلی و تداوم آن تاکید کرد.
فرماندار قصرشیرین در ادامه با اشاره به ساخت سدها و بهره برداری از منابع آبی شهرستان اضافه کرد: هم اکنون سه هزار و 100 هکتار از اراضی پایاب سد زاگرس در نواحی چهار و پنج و تنگه حمام آماده واگذاری به کشاورزان برای کشت است.
به گفته نماینده عالی دولت در قصرشیرین ، هم اکنون روند ساخت و ساز واحدهای مسکونی خسارت دیده زلزله پارسال در شهرستان نیز با سرعت مناسبی در دست انجام است.
امام جمعه قصرشیرین نیز در این جلسه بر خدمتگزاری و رعایت طرح تکریم ارباب رجوع و تلاش برای حل مشکلات مردم از سوی مدیران تاکید کرد.
حجت الاسلام علی ملکی افزود: مدیران تابلوی نظام اسلامی هستند که باید با رعایت دین داری و خدمتگزاری تلاش شبانه روزی برای پیشبرد اهداف عالیه نظام داشته باشند طوری که مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب و نظام آن را ببینند.
وی در ادامه خواستار حضور همه مدیران و کارکنان ادارات در نمازجمعه به عنوان پایگاه و ستون اصلی نظام شد.
در پایان این جلسه ، شماری از مدیران جدید دستگاه های اجرایی شهرستان قصرشیرین معرفی و از زحمات مدیران سابق این ادارات تجلیل شد.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از 27 هزار تن جمعیت، 186کیلومتر مرز با 2 مرز رسمی خسروی و پرویزخان دارد.
3012/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال