فرماندار کرمانشاه:

طلب 140 نفر از ثبت نام کنندگان شرکت آرکا خودرو تسویه شد

کرمانشاه - ایرنا - فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه با پیگیری دادستانی تاکنون طلب نزدیک به 140 نفر از طلبکاران شرکت آرکاخودرو پرداخت شده از در نظر گرفتن تمهیداتی برای پرداخت طلب مابقی افراد خبر داد.

فضل اله رنجبر روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، به برگزاری جلسه ای برای بررسی وضعیت پرداخت طلب طلبکاران شرکت آرکا خودرو با حضور معاون دادستان، نمایندگان بانک های ملی و سینا، مدیرعامل شرکت آرکا خودرو و نماینده اداره کل صنعت معدن و تجارت استان خبر داد و افزود: در این جلسه آخرین وضعیت نحوه پرداخت طلب طلبکاران ثبت نام خودرو این شرکت بررسی شد.
فرماندار کرمانشاه افزود: هم اکنون پرداخت طلب نزدیک به 500 نفر باقی مانده که قرار شد پرداخت آن از طریق تامین وثیقه ملکی برای دریافت تسهیلات بانکی توسط مدیرعامل این شرکت، از سوی بانک در اسرع وقت بررسی و نتیجه اعلام شود تا تصمیمات بعدی اتخاذ شود.
رنجبر اضافه کرد: این شرکت در سال گذشته، بدون مجوز قانونی از افراد ثبت نام کرده و هزینه تحویل خودرو را دریافت کرده ولی نتوانسته بود به تعهدات خود عمل کند.
فرماندار کرمانشاه اضافه کرد، از همین رو فعالیت آن به دستور دادستانی متوقف شد و پرونده آن در دست بررسی است.
او اضافه کرد: مردم نباید فریب تبلیغات برخی شرکت ها را بخورند و حتما مجوز رسمی شرکت هایی که در این زمینه ها فعالیت می کنند را با دقت و مشورت با متخصصان و صاحبنظران بررسی کنند تا ضرر و زیانی متوجه آنان نشود.
7460/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال