فرماندار کرمانشاه:

زلزله مشکل حادی در شهرستان کرمانشاه ایجاد نکرد

کرمانشاه - ایرنا - فرماندار کرمانشاه تاکید کرد که تاکنون زلزله 6.4 ریشتری یکشنبه شب سرپل ذهاب مشکل حادی در بخش های ماهیدشت، کوزران، مرکزی و فیروزآباد از توابع این شهرستان ایجاد نکرده است.

فضل اله رنجبر یکشنبه شب در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: مردم خونسردی خود را حفظ کنند و به شایعاتی که در فضای مجازی منتشر می شود توجه نکنند.
رنجبر تاکید کرد مردم اخبار را تنها از طریق خبرگزارهای ها و سایت های رسمی دنبال کنند.
وی اضافه کرد: تنها گاز کوزران برای دقایقی کوتاه دچار اختلال شد و با قطعی مواجه شد که بلافاصله ماموران شرکت گاز به برقراری آن اقدام می کنند.
وی از اعزام سه تیم امدادی به مناطقی از شهرستان کرمانشاه اشاره کرد و ادامه داد: بدنبال زلزله امشب، مجروح و فوتی در حوزه این شهرستان نداشته ایم.
ساعت 20:07 روز یکشنبه زمین لرزه ای به بزرگی 6.4 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) غرب استان کرمانشاه را لرزاند.
به گزارش ایرنا، موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران گزارش داد، این زمین لرزه در عمق هفت کیلومتری زمین و در فاصله 17 کیلومتری سرپل ذهاب، 18 کیلومتری قصرشیرین و 33 کیلومتری گیلانغرب و 127 کیلومتری مرکز کرمانشاه رخ داده است.
این زلزله به حدی شدید بود که در تمام نقاط استان کرمانشاه احساس شد و اکثر مردم را به معابر عمومی و پارکها کشاند.
این زلزله پس لرزه زمین لرزه 7.3 ریشتری 21 آبان سال گذشته بوده که در 11 کیلومتری بخش ازگله و 32 کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب رخ داد و 620 کشته و 12 هزار و 386 مصدوم داشت.
این زلزله به 10 شهرستان و یک هزار و 930 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرد و براساس ارزیابی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی حدود 100 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی آسیب کلی و جزئی دیده اند.
7460/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال