امام جمعه قصرشیرین:

آینده جهان از آن تفکر الهی ایران اسلامی است

قصرشیرین - ایرنا - امام جمعه قصرشیرین گفت: آینده جهان از آن تفکر الهی ملت ایران اسلامی بوده و تنها راه پیروزی ما نیز حفاظت از نظام است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام علی ملکی در خطبه های نماز جمعه این هفته قصرشیرین با اشاره به حرکات شیطانی سران استکبار در ضربه زدن به نظام اسلامی ، افزود: هریک از جوانان و نوجوانان ما یک تحلیلگر سیاسی هستند و به این درایت و بصیرت رسیده اند و می دانند که آمریکای ملعون به دنبال چپاول ثروت های منطقه است.
وی اظهارداشت : آمریکا با ایجاد ناامنی و جنگ در منطقه خاورمیانه به دنبال چپاول ثروت های دیگر کشورهاست و برای رسیدن به این مقصود هر روز به یک توطئه دست می زند و ایجاد طالبان و داعش نیز از سوی سران ملعون آمریکا بوده است.
خطیب جمعه قصرشیرین بیان کرد: جنگ نابخردانه آل سعود در منطقه که صحنه گردان آن امریکاست برای به دست آوردن منافع و غارت ثروت کشورهاست و با این اقدام وحشیانه هر روز شاهد جنایت و جنگ و کشتار هزاران مسلمان بیگناه هستیم.
حجت الاسلام ملکی عنوان کرد: اگر صبر و استقامت کنیم پیروزی از آن ملت الهی ایران و تفکر دینی و اسلامی ما است و برای این مهم باید پشتیبان رهبر معظم انقلاب باشیم.
وی گفت: نظام اسلامی به ما عزت و آبرو داده و اگر می خواهیم عزتمان در دنیا حفظ شود باید با تمام وجود از این نظام الهی حفاظت کنیم و گوش به فرمان ولی امر مسلمانان جهان باشیم.
وی تنها راه نابودی نظام کفر را ترویج تفکر دینی بیان کرد و افزود: هر کس بخواهد مقابل نطام ما قرار بگیرد ، این را بداند که ملت ایران اسلامی با تمام وجود با آن ها مقابله خواهند کرد.
7079/3012/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال