استاندار کرمانشاه:

از تهیه فیلم هایی با مضمون ایثار و شهادت حمایت می شود

کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت یکی از دستاوردهای عظیم و مبارک نظام جمهوری اسلامی است که ریشه در عاشورای حسینی دارد، گفت: از ساخت فیلم هایی با مضمون ایثار و شهادت در استان حمایت خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، هوشنگ بازوند روز پنجشنبه در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: ساخت چنین فیلم هایی می تواند به ترویج فرهنگ و شهادت در استان و به ویژه نسل جوان و آینده سازان کشور کمک کند.
وی اضافه کرد: اگر مدیری به موضوع فرهنگ ایثار و شهادت که جز آرمان های ما هستند بی تفاوت باشد یعنی به دیگر مسائل نیز بی تفاوت خواهد بود.
وی تاکید کرد: در طول حیات نظام جمهوری اسلامی هر جا تهدیدی متوجه کشور شده است، این فرهنگ ایثار و شهادت است که به کمک نظام آمده است.
استاندار کرمانشاه توضیح داد: باید تلاش کنیم تولیدات ارزشمند سینمایی ساخت استان، در شبکه های پربیننده سراسری نیز پخش شود تا مخاطب ملی نیز از آن بهره مند شود.
بازوند با اشاره‌ به ظرفیت های فضای مجازی ادامه داد: باید از ظرفیت های این فضا نیز به منظور گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی جوانان با این فرهنگ استفاده کرد.
استان کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت 9 هزار و 800 شهید تقدیم نظام اسلامی کرده است.
7445/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال