استاندار کرمانشاه:

30 هزار میلیارد ریال طرح اقتصاد مقاومتی اجرا می شود

کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه اعلام کرد که براساس تصمیم ستاد اقتصاد مقاومتی کشور، امسال بیش از 30 هزار میلیارد ریال طرح مربوط به اقتصاد مقاومتی در این استان اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، هوشنگ بازوند عصر چهارشنبه در کارگروه اقتصاد مقاومتی در سرسرای تدبیر استانداری کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود که این میزان سرمایه گذاری بیش از 40 هزار شغل در استان ایجاد کند.
وی خطاب به مدیران استانی گفت: باید به منظور تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در سطح استان کارگروه اقتصاد مقاومتی را فعال تر کنیم.
وی با بیان اینکه استان کرمانشاه در سال های گذشته وضعیت مطلوبی در زمینه اقتصاد مقاومتی نداشت، افزود: براساس تصویب ستاد اقتصاد مقاومتی استان هایی که وضعیت مطلوبی ندارند، باید پیشرفت کنند.
استاندار کرمانشاه تاکید کرد: تمام دستگاه های اجرایی استان موظف هستند که با جدیت پیگیر موضوع اقتصاد مقاومتی باشند و پروژه های آن را پیگیری کنند.
بازوند تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی راهبرد بلندمدت اقتصاد کشور ما محسوب می شود که در دنیا به خوبی تجربه شده است.
وی با یادآوری اینکه کشورهای پیشرو در زمینه اقتصادی از مدت ها پیش اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار داده اند، گفت: امروز اتاق جنگ اقتصادی در دنیا علیه جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته است.
استاندار کرمانشاه تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی تنها راه مقابله با جنگ بزرگ اقتصادی علیه ایران است که باید جدی گرفته شود.
بازوند اعلام کرد: در آینده نزدیک با حضور وزیر کشور و جانشین ستاد اقتصادی مقاومتی بخشی از طرح های اقتصاد مقاومتی در استان کرمانشاه افتتاح خواهد شد.
7445/3033

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال