تیم هاکی کرمانشاه در مسابقات بین المللی روسیه شرکت می کند

کرمانشاه - ایرنا - رئیس هیات هاکی کرمانشاه از حضور تیم منتخب هاکی بزرگسالان استان در مسابقات بین المللی روسیه به نمایندگی از کشورمان خبر داد.

جواد رضایی تبار روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: این اعزام با موافقت شفیع رئیس فدراسیون و به خاطر پیشرفت های خوب هاکی کرمانشاه در سال های اخیر انجام می شود.
وی همچنین در خصوص زمان برگزاری مسابقات نیز گفت: هنوز تاریخ دقیق این رقابت ها اعلام نشده اما احتمالا در یکی از ماه های آبان یا آذر امسال برگزار خواهد شد.
رضایی تبار یادآوری کرد: سعی می کنیم در آینده نزدیک ترکیب تیم اعزامی کرمانشاه به رقابت های بین المللی روسیه را نیز انتخاب و با انجام تمرینات منظم نماینده شایسته ای برای هاکی کشور باشیم.
رئیس هیات هاکی کرمانشاه افزود: در مسابقات روسیه سعی می کنیم حتما از وجود برادران بهلولی (مسعود و محسن) به عنوان مربی و بازیکن استفاده کنیم چرا که آن ها جزو باتجربه ترین مربیان و ورزشکاران هاکی استان و کشور هستند.
وی با تاکید بر اینکه اعزام تیم هاکی کرمانشاه به مسابقات بین المللی روسیه تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت این رشته ورزشی در استان دارد، گفت: حس خوبی که حضور در این تورنمنت به بازیکنان کرمانشاهی می دهد انگیزه آن ها را برای پیشرفت چند برابر خواهد کرد.
رضایی تبار گفت: رقابت با چندین تیم خارجی در مسابقات بین المللی روسیه، باعث شناساندن نام هاکی کرمانشاه می شود و امید می رود در آینده نزدیک شاهد حضور ورزشکاران بیشتری از کرمانشاه در تیم ملی باشیم.
رئیس هیات هاکی کرمانشاه در ادامه با اشاره به فعال بودن تیم های هاکی استان در همه رده های سنی، از فعالیت بیش از یکصد ورزشکار زیرنظر هیات خبر داد و گفت: نزدیک به 60 نفر آن ها در رده های سنی پایه (نونهال و نوجوان) فعال هستند.
وی در پایان اظهار کرد: فعال کردن هیات های شهرستانی یکی از برنامه های مهمی است که هیات در سال جاری دنبال می کند.
7458/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال