معاون عمرانی استاندار کرمانشاه:

طرح تفصیلی اسلام آبادغرب از اهمیت ویژه ای برخوردار است

کرمانشاه - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: اسلام آبادغرب دومین شهر بزرگ استان است که طرح تفصیلی آن از اهمیت ویژه ای برای مدیریت ارشد استان برخوردار است.

روابط عمومی استانداری کرمانشاه روز سه شنبه به نقل از مهرداد سالاری در کارگروه شهری اظهار داشت: طرح های تفصیلی از اهمیت بسیار زیادی در رقم زدن وضعیت آتی شهرها و رفاه شهروندان برخوردار هستند.
وی در ادامه اظهار داشت: حضور نیافتن برخی مدیران در نشست ها نشانگر بی اعتنایی آن ها به سرنوشت مردم است.
وی اضافه کرد: اگر قرار است در تصمیمات مدیریتی به جمع بندی های کمیته کارشناسی بسنده شود، دیگر چه نیازی به برگزاری کارگروه ها با حضور مدیران ارشد بود‌.
وی گفت: متاسفانه از میان 25 مدیر دعوت شده تنها 16 مدیر به این نشست آمده اند و بقیه کارشناسان خود را به این نشست مهم فرستاده اند که قابل قبول نیست.
معاون استاندار کرمانشاه افزود: همچنین شهردار اسلام آبادغرب به عنوان متولی شهر و شورای شهر به عنوان یک مجموعه مهم تصمیم گیرنده در این نشست مهم غایب هستند که جای تاسف بسیار دارد.
سالاری با بیان اینکه به شخصه از طرف این افراد غایب از شهروندان اسلام آبادی عذرخواهی می کنم، گفت: حضور نیافتن این مدیران در مسایل مهمی که مربوط به سرنوشت و آینده شهر و شهروندان است قابل پذیرش نیست و نوعی بی اعتنایی آشکار به سرنوشت شهروندان است.
شهرستان اسلام آبادغرب بیش از 150 هزار نفر از جمعیت 2 میلیون نفری استان را در خود جا داده است.
8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال