30 پایه ثابت تبلیغاتی برای تبلیغات مذهبی اختصاص یافت

کرمانشاه - ایرنا - مدیر زیباسازی شهرداری کرمانشاه با تاکید براینکه پایه های ثابت جزء سازه های مجاز تبلیغاتی محسوب می شود، گفت: 30 پایه ثابت تبلیغاتی در محیط های مورد نظر در اختیار شورای هیات های مذهبی قرار داده شده تا از آنها برای تبلیغات استفاده کنند.

به گزارش ایرنا، مژگان کرمی روز دوشنبه در نشست خبری که در باره حذف داربست و جایگزینی پایه های ثابت شهرداری در محل معاونت خدمات شهری شهرداری کرمانشاه برگزار شد، افزود: از اول تیر ماه نصب هرگونه داربست فلزی به ویژه در مناسبت ها و ایام مذهبی در سطح شهر ممنوع است.
وی به برگزاری جلسه ای با حضور مدیران و کارشناسان تبلیغات اسلامی و شورای هیات های مذهبی اشاره کرد و افزود: این 2 ارگان بیشترین سهم را در نصب داربست در ایام مناسبتی دارند که در این جلسه این موضوع که حجم وسیع داربست ضد تبلیغ است، مورد پذیرش قرار گرفت.
کرمی با تاکید براینکه نصب بالای داربست فلزی با خسارت جانی و مالی همراه است، گفت: در مناطقی که بیشترین تقاضا برای نصب داربست وجود دارد قرار است از پایه های ثابت شهرداری استفاده شود که مدیریت آن برعهده شورای هیات های مذهبی خواهد بود.
مدیر زیباسازی شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: علاوه بر 30 پایه ثابت، 9 پایه ثابت تبلیغاتی دیگر در هیات های شاخصی که از سوی سازمان تبلیغات و شورای هیات های مذهبی معرفی شده نصب می شود و اطلاع رسانی محلی نیز انجام خواهد شد.
وی با اشاره به ممنوعیت نصب داربست در سطح شهر، ادامه داد: 180 پایه ثابت تبلیغاتی متعلق به بخش خصوصی در سطح شهر وجود دارد که در مناسبت های خاص این پایه ها در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.
کرمی یادآور شد، آیین نامه ای برای ممنوعیت نصب بنرهایی با مضمونی همچون 'حلالم کن' و سایر جملات مشابه در شورای شهر تهیه شده که در صورت تصویب آن هم ممنوع می شود، چرا که دلیلی برای این کار وجود ندارد.
شهر کرمانشاه حدود یک میلیون نفر از جمعیت 2 میلیون نفری استان را در خود جا داده است.
7460/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال