سینما بیستون هتل پارسیان افتتاح شد

کرمانشاه - ایرنا - سینما بیستون هتل پارسیان کرمانشاه روز پنجشنبه با حضور معاون فرهنگی و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از مسئولان افتتاح و آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ نماینده هتل پارسیان در این مراسم ظرفیت سالن نمایش سینما را 160 نفر ذکر کرد و گفت: افتتاح این سینما در راستای اجرای طرح های توسعه ای هتل انجام شده است.
مریم بیگ پور با بیان اینکه از 2 سال پیش به دنبال ایجاد سینما در هتل بودیم، افزود: با همکاری مسئولان استان بخصوص اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سرسرای اجتماعات هتل با تجهیز امکانات مورد نیاز از جمله پرده و سیستم صوتی مناسب و استاندارد تبدیل به سینما شده است.
او هزینه تجهیز این سالن را یک میلیارد ریال ذکر کرد و افزود: همه اقشار مردم می توانند از این سینما استفاده کنند و فیلم های اکران روز را ببینند.
وی همچنین گفت: برای راه اندازی این سینما تجهیزاتی از جمله پروژکتور، سرور و سیستم صوتی دیجیتال نصب شده و سالن هم استاندارد لازم برای تبدیل به سینما را دارد.
وی با بیان اینکه هتل پارسیان خود را در قبال توسعه فرهنگی کرمانشاه مسئول می داند، گفت: از آنجایی که شهر کرمانشاه اکنون 2 سینما دارد برای کمک به توسعه فرهنگی شهر، سینما بیستون را راه اندازی کردیم.
بیگ پور به طرح های توسعه ای هتل نیز اشاره کرد و افزود: چندین تالار پذیرایی مجهز و مجلل به همراه پارکینگ به این مجموعه اضافه شده است.
او ارتقای سطح خدمات دهی به مردم کرمانشاه و مهمانان را در دستور کار دانست و اظهار داشت: هدف مجموعه مدیریتی هتل کمک به توسعه استان و تامین راه مردم و گردشگران است.
او با بیان اینکه هتل پارسیان کرمانشاه یکی از هتل های پنج ستاره و معتبر کشور است که بیش از 2 هزار میلیارد ریال ارزش ریالی دارد، گفت: برای کمک به توسعه استان و ایجاد مکان مناسب برای برگزاری همایش ها در سطوح ملی و بین المللی، چند سالن به مجموعه فعلی اضافه شده است.
پس از افتتاح این سینما، فیلم 'کوپال' برای حاضران نمایش داده شد.
هتل پارسیان کرمانشاه با 100 باب واحد اقامتی در اردیبهشت سال 1390 افتتاح شد.
3033/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال