رئیس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه منصوب شد

کرمانشاه- ایرنا- در حکمی از سوی دکتر سورنا ستاری رئیس بنیاد ملی نخبگان، 'آوات طاهرپور' به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه منصوب شد.

به گزارش ایرنا؛ در متن این حکم خطاب به دکتر طاهر پور آمده است: نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی نخبگان در استان کرمانشاه و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری میان نخبگان و مسؤلان آن استان و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه منصوب می‌نمایم.
ادامه متن این حکم می افزاید: شایسته است با اتکال به خداوند متعال، در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آئین‌نامه تأسیس و اداره دفتر نخبگان استان و مصوبات هیأت امنای بنیاد و با بهره‌مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی‌قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی‌های گسترده و ارزشمند استان همت گمارید.
این حکم می افزاید: بدیهی است استاندار و رؤسا و مدیران دانشگاه‌ها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت.
پیش از این ریاست بنیاد نخبگان استان کرمانشاه بر عهده، دکتر مریم اسلام‎پناه بود.
دکتر آوات طاهرپور عضو هیأت‌علمی دانشکده شیمی دانشگاه رازی کرمانشاه است.
3033/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال