معاون رئیس جمهوری:

امروز کشور نیاز به همراهی و همدلی مردم و مسئولان دارد

کرمانشاه- ایرنا- معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: امروز کشور نیاز به همدلی و همراهی دارد و هر جا مردم از دولت و نظام اسلامی حمایت کرده اند و هرجا درک مشترک بین مردم و مسئولان وجود داشته، کشور از عهده برطرف کردن بزرگترین مشکلات برآمده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسینعلی امیری روز سه شنبه در جلسه شورای اداری کنگاور اظهار داشت: امروز همه باید بدون در نظر داشتن سلیقه های سیاسی، حزبی و قومی مانند همیشه در صف های فشرده، متحد و منسجم، دشمنان این مرز و بوم را ناامید کنیم تا توسعه کشور شتاب بیشتری بگیرد.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری ادامه داد: امروز مهمترین نیاز جامعه وحدت، انسجام و اتحاد است و همه باید فارغ از سلیقه های سیاسی و قومی، به موضوع وحدت که به فرموده امام راحل رمز پیروزی ماست، توسل جسته و چنگ بزنیم و آن را حفظ کنیم.
امیری با اشاره به اینکه بسترهای لازم برای توسعه، ایجاد اشتغال و ریشه کنی فقر در کشور فراهم شده است، گفت: امیدی که در مردم ایجاد شده، باید تقویت شود.
وی ادامه داد: کشور ما همواره مورد طمع و تهدید دشمنان بوده و از ابتدای پیروزی انقلاب، دشمنان و بدخواهان توطئه هایی را علیه این ملت تدارک دیدند و به تناسب مقتضیات زمانی، از جنگ های گروهکی تا جنگ تحمیلی، زحماتی برای مردم ایران فراهم کرده اند اما چون این نظام برخاسته از اعتقادات و خواسته های مردم بوده، همواره با پشتیبانی مردم و وحدت کلمه توانسته ایم از شرایط سخت عبور کنیم.
امیری افزود: پس از 39 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، صرف نظر از سلیقه ها، گرایش های سیاسی و قومیتی از اصولگرا، اعتدالگرا و اصلاح طلب، همه در صحنه های دفاع از اسلام و انقلاب حضور یافته و از آن حفاظت کرده اند.
معاون رئیس جمهوری همچنین به تحریم های ظالمانه و برخی مشکلاتی که در اوایل روی کار آمدن دولت تدبیر و امید وجود داشت، اشاره و خاطرنشان کرد: هیچ کشوری حاضر نبود کالا به سوی ایران حمل کند و ایران هراسی در دنیا ترویج می شد و طی سال های گذشته، تورم 44 درصدی و رشد منهای 6 و هشت دهم درصد را تجربه کردیم.
وی ادامه اظهار کرد: طرح های عمرانی که هم اکنون در کنگاور در حال اجراست، این شهرستان را در مسیر توسعه قرار داده است.
امیری افزود: در حالی که مشکلات زیادی در اوایل سال 1392 دامنگیر کشور شده بود، با مدیریت خوب دولت تدبیر و امید اکنون طرح های موثر عمرانی در شهرستان کنگاور در دست اجرا و بهره برداری قرار دارند.
وی افزود: تصفیه خانه فاضلاب کنگاور، احداث سد آناهیتا، گازرسانی به 13 روستا شهرستان و احداث مدارس و دهها پروژه عمرانی نوید روزهای خوبی برای شهرستان کنگاور می دهد.
امیری افزود: جمع مدیران فرهیخته بستر های لازم را برای توسعه کنگاور فراهم کرده و حضور حسن سلیمانی بعنوان نماینده این حوزه در مجلس شورای اسلامی از عوامل تقویت این بسترهاست.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری با ورود به کنگاور به مقام شامخ شهدای دفاع مقدس و فرماندار شهید این شهرستان شهید محمدرضا قلیوند و مرقد مطهر حاج آقا بزرگ عراقی ( از عالمان نامدار غرب کشور) ادای احترام کرد و همچنین از محله محروم غم تسلی بازدید به عمل آورد.
شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر 76 هزار نفر در 94 کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده و دروازه ورودی این استان غربی است.
8066/7447

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال