معاون دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

تعداد مصدومان چهارشنبه سوری بالاترین آمار 10 سال گذشته بود

کرمانشاه- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، تعداد مصدومان چهارشنبه آخر سال در استان را 179 نفر ذکر کرد و گفت: این تعداد در 10 سال گذشته بی سابقه بوده است.

دکتر بهمن روشنی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینکه از این تعداد 35 نفر زن و 144 نفر مرد هستند، افزود: خوشبختانه امسال هیچ مورد فوتی در حوادث چهارشنبه آخرسال در استان نداشتیم.
وی با اشاره به 142 مورد مصدوم در شهر کرمانشاه گفت: مابقی مصدومان از شهرستان های کنگاور 9 نفر، اسلام آبادغرب و جوانرود هر کدام 6 نفر، گیلانغرب و سنقر هر کدام 4 نفر، سرپل ذهاب و صحنه هرکدام 3 نفر، قصرشیرین و روانسر هرکدام یک نفر است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه به چهار مورد قطع عضو از ناحیه انگشت دست و پا و یک مورد تخلیه چشم در استان اشاره کرد و اظهار داشت:80 نفر آسیب به بدن و93 نفر نیز دچارسوختگی از ناحیه دست، پا، سرو صورت و چشم شدند.
روشنی با توجه به آماده باش همه بیمارستان های استان برای چهارشنبه آخرسال گفت: از شب گذشته (سه شنبه) تاکنون 83 نفربه بیمارستان امام خمینی (ره)، 36 نفر به بیمارستان طالقانی، 13 نفر بیمارستان شهدا، یک نفر بیمارستان امام رضا، یک نفر بیمارستان بیستون و هشت مورد هم درمان در محل داشتیم.
در حوادث چهارشنبه آخر سال گذشته 117 نفر در استان کرمانشاه مصدوم شدند.
3033/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال