دستگیری عامل تیراندازی در کنگاور

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی کنگاور از دستگیری عامل تیراندازی در یکی از روستاهای این شهرستان در کمتر از 24 ساعت خبر داد.

سرهنگ عزیز الهیاری روز سه شنبه در خصوص این حادثه به خبرنگار ایرنا گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر یک مورد تیراندازی منجر به جرح در یکی از روستاهای حومه کنگاور بلافاصله اکیپی از ماموران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی افزود: پس از حضور ماموران در محل و بررسی موضوع مشخص شد که شخصی با هویت معلوم با قصد قتل همسرش اقدام به تیراندازی و وی را مجروح کرده است.
فرمانده انتظامی کنگاور با بیان اینکه متهم قبل از حضور ماموران از محل متواری شده بود، گفت: پس از انتقال مجروح به بیمارستان تلاش در جهت دستگیری عامل تیراندازی در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
سرهنگ الهیاری افزود: پلیس با تشکیل تیم‌های تخصصی در نهایت در کمتر از 24 ساعت متهم را دستگیر و یک قبضه سلاح جنگی از وی کشف شد.
وی با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضایی و تشکیل پرونده برای وی، افزود: متهم در زمان دستگیری قصد خودکشی با سلاح همراه خود را داشت که با اقدام های روانشناسی ماموران و سرعت عمل آنان قبل از هر اقدامی دستگیر شد.
شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر 76 هزار نفر در 94 کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده و دروازه ورودی این استان غربی است.
8066/7447 خبرنگار: مجید رحمتی ** انتشار دهنده: علی مولوی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال