مردم صاحبان اصلی نظام و انقلاب هستند

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار شهرستان روانسر گفت: مردم صاحبان اصلی نظام و انقلاب هستند و رشد و توسعه و امنیت کشور از آن این مردم است.

به گزارش ایرنا، حسین ویسمرادی روز سه شنبه در مراسم جشن انقلاب در دهستان حسن آباد افزود: حرکت امام (ره) در پایه گذاری انقلاب اسلامی ایران خواسته مردم برای از بین بردن فساد، تبعیض و ترویج دین مبین اسلام بود.
وی با بیان اینکه 39 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می گذرد، خاطرنشان کرد: باید دستاوردها نظام و اقدام های دولت به خوبی بیان شود تا مردم در جریان برنامه های توسعه ای و پیشرفت قرار بگیرند.
فرماندار روانسر با یادآوری اینکه دولت دولت تدبیر و امید با خزانه خالی و قیمت پائین نفت فعالیت خود را آغاز کرد و موفق شد بسیاری از مشکلات کشور را حل کند اظهار داشت: تداوم امید و عقلانیت در کشور موجب رشد و توسعه بیش از پیش کشور خواهد شد.
ویسمرادی اضافه کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی تمامی اقشار جامعه مورد توجه هستند و دولت تدبیر و امید در راستای خدمات رسانی به مردم روستاهای شهرستان اقدام های بجا و مناسبی انجام داده است که از جمله آنها گاز رسانی به روستاهای شهرستان، آبرسانی بهداشتی و سالم و اجرای طرح های عمرانی است به طوری که در دهه فجر امسال 44 طرح عمران روستایی در سطح روستاهای شهرستان با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد و 321 میلیون ریال به بهره برداری می رسد.
وی گفت: به منظور ایجاد اشتغال پایدار در سطح روستاهای روانسر تاکنون 6 میلیارد ریال به این شهرستان اختصاص یافته که امیدواریم با مشارکت مردم این اعتبارات جذب و هزینه شود.
فرماندار روانسر اظهار امیدواری کرد در سایه اهتمام دولت به رفع مشکلات موجود در مناطق روستایی، شاهد رشد و توسعه همگون تمامی مناطق کشور باشیم.
شهرستان روانسر با 47 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
8066/7455 خبرنگار:یوسف فتاحی ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال