مدیرکل اقتصاد و دارایی کرمانشاه:

همه دارندگان سهام عدالت سود دریافت می کنند

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل اقتصاد و دارایی استان کرمانشاه گفت: همه مشمولان سهام عدالت که در سامانه شماره حساب شبا آنها ثبت و تایید شده متناسب با میزان سهام شان سود دریافت خواهند کرد.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان کرمانشاه روز چهارشنبه به نقل از علی محمدی افزود: سود سهام عدالت برای افرادی که سهام عدالت آنها کامل 10 میلیون ریال است و یا برای مددجویان که زیرپوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند یک میلیون و 500 هزار ریال است که در سه مرحله پرداخت می شود.
محمدی اضافه کرد: برای افرادی که سهام عدالت آنها حدود چهار میلیون و 700 هزار ریال است، نیز سودی حدود 750 هزار ریال درنظر گرفته شده که در سه نوبت 250 هزار ریالی واریز خواهد شد.
او با بیان اینکه آماری از تعداد ثبت نام مشمولان سهام عدالت استان در سامانه نداریم، گفت: 70 درصد مردم استان کرمانشاه حدود یک میلیون و 470 هزار نفر مشمول دریافت سود سهام عدالت هستند.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کرمانشاه با بیان اینکه ثبت نام جدید برای سهام عدالت فعلا وجود ندارد، یادآوری کرد: این سود فقط به افرادی تعلق می‌گیرد که طی اطلاعیه‌های قبلی سازمان خصوصی سازی به سامانه سهام عدالت مراجعه کرده و مالک سهام عدالت شناخته شده اند.
وی در پایان با بیان اینکه ثبت شماره شبا در سامانه الزامات واریز سود سهام عدالت به حساب افراد است از مردم خواست اگر سوالی در این زمینه دارند با تلفن مرکز پاسخگویی سهام عدالت به شماره 83338-021 و یا با مراجعه به سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir در میان بگذارند.
سهام عدالت بین 49 میلیون و 226 هزار نفر توزیع شده که حدود 2 میلیون نفر از این تعداد در قید حیات نیستند و حدود 14 میلیون نفر مشمول هنوز کد شبا خود را به سازمان خصوصی اعلام نکرده اند.
سود سهام عدالت بین 33 میلیون نفری که در سامانه www.samanese.ir شماره آنها ثبت و تایید شده در سه مرحله از 19 دی ماه 96 تا پایان سال توزیع خواهد شد.
استان کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت در غرب ایران واقع شده است.
3209/8066 دریافت کننده:عباداله آذرگون** انتشاردهنده علی مولوی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال