عضو تیم ملی کاراته:

با همه وجود از اعتبار کاراته ایران در لیگ جهانی دفاع می کنیم

کرمانشاه- ایرنا- ملی پوش کرمانشاهی وزن به اضافه 84 کیلوگرم کاراته ایران گفت: در لیگ جهانی پاریس با تمام توان از اعتبار و حیثیت کاراته ایران دفاع خواهیم کرد.

سامان حیدری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: لیگ جهانی یکی از معتبرترین رقابت های کاراته در سطح جهانی و بین المللی است که با اضافه شدن این رشته به المپیک از حساسیت و اعتبار مظاعف تری برخوردار شده است.
وی خاطرنشان کرد: امتیازات کسب شده در لیگ جهانی برای حضور ورزشکاران در المپیک 2020 بسیار مهم است و همین مسئله باعث خواهد شد تا کشورهای مختلف بهترین و آماده ترین ورزشکاران خود را به این رقابت ها اعزام کنند.
حیدری افزود: من هم مانند بقیه ملی پوشان از شرایط آمادگی خوبی برخوردارم و فکر می کنم تا زمان آغاز مسابقات به صد در صد آمادگی دست یابم.
ملی پوش کرمانشاهی تیم کاراته ایران گفت: ورزشکاران ایتالیا، بلژیک، لهستان و ژاپن از مهمترین رقبای من در رقابت های لیگ جهانی محسوب می شوند.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد، با دعای خیر مردم و حضور خوب ملی پوشان، تیم ایران بتواند در اولین دوره رقابت های لیگ جهانی سال 2018 نتایج خوبی کسب کند.
نخستین مرحله از رقابت های لیگ جهانی(کاراته وان) در سال 2018 میلادی طی روزهای سوم تا ششم بهمن ماه به میزبانی فرانسه و در شهر پاریس برگزار و امتیازات کسب شده ورزشکاران در رده بندی فدراسیون جهانی به منظور کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو منظور می شود.
هدایت تیم ملی کاراته ایران نیز بر عهده شهرام هروی است و شهاب سلطانی، حسین روحانی و سعید حسنی پور نیز به عنوان مربی در تیم ملی حضور دارند.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال