استاندار کرمانشاه: خط قرمز مدیران باید منافع استان باشد

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: خط قرمز مدیران و مسئولان استان باید منافع این دیار باشد و با تمام توان و ظرفیت خود از داشته های آن دفاع کنند.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی استانداری کرمانشاه، هوشنگ بازوند روز یکشنبه در نشست اقتصاد مقاومتی استان که در سرسرای جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: برای توسعه استان نمی‌توانیم با روش کوشش و‌ خطا پیش برویم.
وی خاطرنشان کرد: بدون برنامه ریزی درست و تدبیر لازم، دستیابی استان به توسعه ممکن نخواهد بود به همین دلیل از مدیران انتظار می رود برنامه روشن و مشخصی پیش روی خود داشته باشند.
بازوند همچنین از اقتصاد مقاومتی به عنوان راه نجات کشور یاد کرد و گفت: هر مدیری در اتوبان اقتصاد مقاومتی کند باشد، جا می‌ماند و چنین شرایطی نیز از هیچ کدام آن ها پذیرفتنی نیست.
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه جلسات اقتصاد مقاومتی توسط برخی مدیران جدی گرفته نمی‌شود، یادآور شد: سند راهبردی توسعه کشور اقتصاد مقاومتی است و کشورهایی که امروز پرچمدار توسعه در دنیا هستند، محور عملکرد و برنامه ریزی شان نگاه به درون یا به تعبیری همان اقتصاد مقاومتی بوده است.
وی در ادامه یکی از محورهای اصلی توسعه استان کرمانشاه را حوزه گردشگری دانست و افزود: توقع داریم میراث فرهنگی برنامه راهبردی دقیقی در این زمینه داشته باشد.
بازوند با بیان اینکه اعتقاد همه کارشناسان این است که گردشگری باید محور توسعه استان باشد و در این عرصه همه دستگاهها باید تلاش کنند، از اداره کل میراث فرهنگی استان خواست تا در نشست آینده اقتصاد مقاومتی، برنامه ی جامع خود را برای نوروز 97 ارائه کند.
استاندار کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد از عملکرد سازمان نظام مهندسی استان به دلیل همکاری نکردن لازم با زلزله‌ زدگان، افزود: این سازمان حاضر نیست تخفیف لازم را به افراد حادثه دیده برای ارزیابی و کارهای کارشناسی لازم برای منازلی که قرار است از نو ساخته شود، ارائه کند.
وی گفت: این در حالیست که سازمان نظام مهندسی استان اصفهان بخاطر کمک به زلزله ‌زدگان کرمانشاهی حاضر به تخفیف 70 درصدی شده است.
بازوند در پایان تاکید کرد: اگر سازمان نظام مهندسی استان بخواهد به همین روال ادامه دهد، از نظام مهندسی استان اصفهان دعوت می کنیم که به کمک مردم بیاید.
8066/7458 تنظیم کننده:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال