امام جمعه کرمانشاه:

پشت پرده ناآرامی های اخیر طراحی امریکا بوده است

کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه همه مسئولان و جناح ها بر لزوم مقابله با بیکاری، گرانی، رشوه و قاچاق اتفاق نظر دارند، گفت: اما باید دانست که پشت پرده ناآرامی های اخیر طراحی آمریکا بوده است‌.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله مصطفی علما در خطبه های نماز جمعه 15 دی ماه کرمانشاه افزود: آمریکا در کشورهای منطقه از جمله سوریه، عراق و کردستان عراق ضربه های سختی از ایران خورده است و به همین دلیل دنبال جبران است.
وی در ادامه به دیدار جمعی از خانواده های شهدا با رهبر معظم انقلاب اشاره و عنوان کرد: عزت کنونی ایران اسلامی به برکت خون شهدا و بیداری مردم است؛ در جریان فتنه اخیر شجاعت و بصیرت ملت ایران مانع تحقق اهداف دشمن شد که حضور چشمگیر آنان در محکومیت ناآرامی های اخیر جای تقدیر دارد.

**مسئولان به غربی ها اعتماد نکنند
امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه دولتمردان نباید به غربی ها اعتماد کنند، گفت: مسئولان اروپایی که در ناآرامی های اخیر علیه ایران موضع گیری کردند چرا به ایران دعوت شده اند.
او خطاب به مسئولان گفت به هیچ وجه از دشمنی دشمنان غافل نشوند زیرا آنها همواره درصدد پیشبرد منافع خود که ضد ایران است، هستند‌.

**جلوی ریخت و پاش ها و قاچاق گرفته شود
آیت الله علما در ادامه نرخ بیکاری استان کرمانشاه را 35 درصد عنوان و اظهار کرد: چندین بار به مسئولان استان گفته ام که زمینه استفاده جوانان از 900 هزار هکتار زمین کشاورزی و منابع آبی زیرزمینی را فراهم کنند تا مشکل بیکاری کاهش یابد.
امام جمعه کرمانشاه در پایان با بیان اینکه باید مشکلات مردم حل شود، گفت: اگر جلوی ریخت و پاش ها، فسادها و قاچاق گرفته شود بسیاری از مشکلات کشور حل می شود.
7444/8066 خبرنگار:عبدالله الماسی انتشاردهنده: علی مولوی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال