امام جمعه کرمانشاه در بازدید از مناطق زلزله زده

مهمترین نیازهای مردم زلزله زده چادر، غذا و آب است

کرمانشاه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: آنچه که مردم زلزله زده بیش از هرچیز دیگری به آن نیاز دارند، چادر، غذا و آب است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله مصطفی علما عصر امروز (سه شنبه) با حضور در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ضمن بازدید از این مناطق، با مردم منطقه نیز دیدار و گفتگو کرد.
وی در این دیدار ضمن اظهار همدردی با مردم زلزله زده، بر خدمت رسانی هرچه بهتر به آسیب دیدگان تاکید و عنوان کرد مردم به امکانات نیاز دارند.
آیت الله علما خاطرنشان کرد: همه مسوولین باید تمام توان خود را به کار گیرند و از ظرفیت دستگاه های مختلف برای از بین بردن مشکلات اولیه استفاده کنند.
نماینده ولی فقیه در استان افزود: نظم در توزیع اقلام مورد نیاز، رسیدگی سریع به مناطق روستایی و دورافتاده و جذب هرچه بیشتر کمک های مردمی مهمترین انتظار زلزله زدگان از مسئولین است.
وی در پایان گفت: خوشبختانه تاکنون کمک های مردمی خوب بوده و انتظار می رود بحث اسکان زلزله زدگان نیز همچنان با جدیت دنبال شود.
زلزله 7.3 ریشتری یکشنبه شب در استان کرمانشاه تاکنون بیش از 400 کشته و بالغ بر 7500 مصدوم داشته است.
این زلزله به هفت شهرستان و یک هزار و 950 روستای استان کرمانشاه خسارت وارده کرده که از جمله آن می توان به تحریب کلی 12 هزار واحد مسکونی و آسیب دیدگی بیش از 15هزار واحد دیگر اشاره کرد.
3033/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:فرزاد نویدی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال