مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی کرمانشاه:

چهارهزار و 820 میلیارد ریال از مطالبات گندم کاران استان پرداخت شد

کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه گفت: تاکنون چهارهزار و 820 میلیارد ریال از مطالبات گندم کاران استان که معادل 60 درصد کل مطالبات می شود، پرداخت شده است.

مظفر رحیمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: حدود سه هزار و 670 میلیارد ریال دیگر از مطالبات کشاورزان باقی مانده که انشاالله تا پایان آبان پرداخت می شود.
وی کل گندم های خریداری شده از کشاورزان استان کرمانشاه را 646 هزار و 750 تن ذکر کرد و افزود: سال گذشته میزان گندم های خریداری شده به 743 هزار تن رسید.
رحیمی همچنین میزان ذخیره گندم در استان را بیش از یک میلیون تن عنوان کرد که در 42 مرکز ذخیره سازی قرار دارند.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه یادآور شد: کرمانشاه از جمله استان هایی است که در تولید گندم و نوع مرغوبیت آن جایگاه بسیاری خوبی در کشور دارد.
وی در پایان گفت: امسال استان کرمانشاه بعد از استانهای فارس، خوزستان و گلستان چهارمین تولیدکننده گندم در کشور بود.
استان کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت دارای بیش از 900 هزارهکتار زمین کشاورزی است که بیشتر آن به کشت گندم، جو، ذرت، چغندر قند و کلزا اختصاص می یابد.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال