امام جمعه روانسر:

تحولات عربستان بیانگر جنگ قدرت در این کشور است

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه روانسر با اشاره به بازداشت بسیاری از شاهزادگان عربستان سعودی گفت: این تحولات بیانگر جنگ قدرت در این کشور است که شکاف‌ها و اختلافات موجود در خاندان سلطنتی را تشدید کرده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا ملاعبدالله غفوری در خطبه های نماز جمعه این هفته روانسر افزود: تجاوز آشکارعربستان سعودی به یمن با حمایت رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکا صورت می گیرد و این جنایات در راستای توطئه های دشمنان اسلام انجام می شود.
وی در ادامه اظهار کرد: علم و دانش باید ارزش های والای انسانی را به تکامل و تعالی برساند و صلح جهانی و توسعه پایدار را فراهم کند.
وی با اشاره به نامگذاری 20 آبان به عنوان روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه افزود: رشد علمی در صورتی ارزشمند است که سبب آرامش و توسعه و پیشرفت شود نه اینکه ترس و وحشت و تخریب جامعه را به ‌دنبال داشته باشد.
ماموستا غفوری با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر، اقامه نماز و مبارزه با ظلم اهداف عالیه قیام امام حسین (ع) بود، اضافه کرد: حضور گسترده مسلمانان در اربعین حسینی (ع) پیام وحدت و همبستگی مسلمانان را مخابره کرده و بر اندام استکبار لرزه انداخته است.
وی بیان داشت: در روزهای اخیر موضوع جمع آوری متکدیان در شهر روانسر به خوبی انجام شده و ضرورت دارد این موضوع همیشه در دستور کار مسئولان باشد.
شهرستان روانسر با 47 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
8066/7455 خبرنگار:یوسف فتاحی ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال