اردوی تیم ملی هاکی بزرگسالان ایران در کرمانشاه خاتمه یافت

کرمانشاه - ایرنا - رئیس هیات هاکی استان کرمانشاه از پایان یافتن اردوی آمادگی هشت روزه تیم ملی هاکی سالنی بزرگسالان ایران در کرمانشاه خبر داد.

جواد رضایی تبار روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اردوی تیم ملی هاکی ایران که از دهم آبان آغاز شده بود، صبح امروز (18 آبان) پایان یافت.
وی با بیان اینکه این اردو، چهارمین مرحله آماده سازی ملی پوشان هاکی ایران به شمار می رفت، گفت: سه اردوی قبلی در سمنان، همدان و نقده آذربایجان غربی برگزار شده بود.
او گفت: در اردوی کرمانشاه 16 ملی پوش حضور داشتند و زیر نظر اسفندیار صفایی سرمربی تیم ملی به تمرین پرداختند.
رئیس هیات هاکی استان کرمانشاه در ادامه افزود: در این اردوی هشت روزه برادران بهلولی، مسعود به عنوان مربی و محسن به عنوان بازیکن نیز حضور داشتند.
وی ادامه داد: تیم ملی هاکی ایران 2 اردوی داخلی دیگر تا اواسط آذرماه برگزار می کند و سپس برای حضور در رقابت های بین المللی اتریش، عازم وین خواهد شد.
رضایی تبار یادآوری کرد: تیم ملی هاکی ایران خود را برای حضور در مسابقات جام جهانی 2018 که بهمن امسال در برلین آلمان برگزار می شود، آماده می کند.
رئیس هیات هاکی کرمانشاه گفت: در مدتی که اردوی تیم ملی هاکی ایران به میزبانی کرمانشاه برگزار شد سعی کردیم تمامی امکانات مورد نیاز را در اختیار ملی پوشان قرار داده و شرایط خوبی برای آن ها فراهم شود.
وی در پایان گفت: خوشبختانه مسئولان فدراسیون، اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی هاکی ایران از شرایط اردوی کرمانشاه رضایت کامل داشتند و این اردو را یکی از بهترین اردوهای خود معرفی کردند.
هم اکنون در استان کرمانشاه 100 ورزشکار، 6 مربی و چهار داور در هر 2 بخش آقایان و بانوان زیرنظر هیات هاکی فعالیت می کنند.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه ttp://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
3033/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:فرزاد نویدی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال