ایجاد دو رشته جدید کارشناسی ارشد در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

کرمانشاه- ایرنا- معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: وزارت بهداشت مجوز راه اندازی رشته های جدید کارشناسی ارشد اتاق عمل و کارشناسی ارشد زیست فناوری پزشکی را برای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه صادر کرد.

دکتر فرید نجفی روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: در مجموع در این 2رشته 9دانشجو در سال تحصیلی جدید پذیرفته می شوند.
او با بیان اینکه این رشته ها از مهرماه امسال با آغاز سال تحصیلی جدید کار خود را آغاز می کنند، افزود: به استناد رأی صادر در دویست و پنجاه و هشتمین جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی مورخ24بهمن سال 1395 با درخواست راه اندازی رشته اتاق عمل مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته با ظرفیت پذیرش پنج دانشجو برای یک دوره به صورت یکسال در میان جهت سال تحصیلی 98-97 موافقت بعمل آمد.
وی اظهار کرد: همچنین بر اساس رأی صادره در دویست و شصتمین جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی، مورخ 21خرداد سال 96 بادرخواست راه اندازی رشته زیست فناوری پزشکی مقطع کارشناسی ارشد نا پیوسته با ظرفیت پذیرش چهار دانشجو برای یک دوره در دانشگاه نیز موافقت بعمل آمد.
اکنون حدود چهار هزار و 119 دانشجو شامل دو هزار و 557 دانشجوی دختر و هزار و 562 دانشجوی پسر در هفت دانشکده پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی، داروسازی، بهداشت، پرستاری و مامایی و دانشکده پرستاری سنقر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مشغول تحصیل هستند.
3033انتشار دهنده:فرزاد نویدی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال