رویدادهایی که روز چهارشنبه (20 اردیبهشت) در کرمانشاه خبری می شوند

کرمانشاه- ایرنا- نشست سراسری مسئولان برگزاری انتخابات شهرستان کرمانشاه، گردهمایی خلبانان مسافت ایران و جلسه مسئولان آب و فاضلاب شهری استان با یک گروه سرمایه گذار خارجی از مهمترین رویدادهایی است که روز چهارشنبه (20 اردیبهشت) در کرمانشاه خبری می شوند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، اولین رویداد خبری امروز، نشست سراسری مسئولان برگزاری انتخابات شهرستان کرمانشاه در 2 حوزه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاست.
این جلسه از ساعت 10:30 دقیقه صبح در سرسرای شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار می شود.

** سومین گردهمایی خلبانان مسافت ایران
سومین گردهمایی خلبانان مسافت ایران (یادواره شهید دکتر مصطفی چمران) یکی دیگر از رویدادهای خبری امروز استان است که در سایت پرواز ویس واقع در شهرستان روانسر با حضور افرادی از سراسر کشور برگزار می شود

** نشست مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان با سرمایه گذار خارجی
از دیگر رویدادهای خبری امروز نشست علیرضا تخت شاهی میرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه با یک گروه سرمایه گذاری خارجی به منظور سرمایه گذاری در پروژه های بخش آب استان است که از ساعت 15 در محل این اداره کل برگزار می شود.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال