معاون وزیرکار:

استانداران کشور از بخش تعاون به صورت ویژه حمایت کنند

کرمانشاه- ایرنا- معاون وزیر تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی از مسئولان استان ها و بویژه استانداران خواست تا به صورت ویژه و جدی از بخش تعاون حمایت کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سیدحمید کلانتری روز دوشنبه در دیدار با استاندار کرمانشاه اظهار کرد: استانداران استان های کشور باید از بخش تعاون بویژه تاسیس تعاونی های توسعه و عمران شهرستانی حمایت کنند.
وی افزود: شرکتهای تعاونی با مشارکت و سرمایه گذاری مردم تشکیل و با سرمایه اعضا شرکت تعاونی اداره می شود که می توانیم با تقویت و گسترش بخش تعاون و تشکیل تعاونیهای جدید در زمینه های مختلف تولیدی، توزیعی و خدماتی شاهد جلوه ای پویا از اقتصاد مقاومتی با گسترش فرهنگ مشارکت و همکاری در جامعه باشیم.
کلانتری همچنین ضمن تشریح شرکت های تعاونی توسعه و عمران شهرستان، از استاندار کرمانشاه خواست تا در تشکیل شرکت های تعاونی توسعه و عمران شهرستان، حمایت های لازم را به عمل آورد.

** شرکت های تعاونی مظهر عدالت و براتبری در جامعه هستند
اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه نیز در این دیدار، شرکت های تعاونی را مظهر عدالت و برابری در جامعه دانست و گفت: باید در راستای ارتقای فرهنگ تعاون در استان و گسترش تعاونی ها تلاش شود.
وی خاطرنشان کرد: تعاون گران ابتدا خود باید متوجه باشند که سرچشمه تحول و تغییر هستند و می توانند برای دولتمردان تصمیم سازی کنند تا خدمتگزاران مردم برای آینده ای بهتر و تدوین برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت تصمیم گیری های تاثیرگذار داشته باشند.
رازانی در پایان گفت: اگر با این دیدگاه به تعاونی ها نگاه کنیم به طور قطع کشور به سمت و سوی تغییرات بسیار مثبت در اقتصاد پیش خواهد رفت و شرایط بهتری ایجاد می شود.
8066/7458 خبرنگار: مسعود اسماعیلی ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال