قائم مقام مدیر اجرایی سرشماری کرمانشاه خبر داد:

مشکل سایت برای مشارکت اینترنتی در طرح سرشماری نفوس و مسکن مرتفع شد

کرمانشاه- ایرنا- قائم مقام مدیر اجرایی سرشماری عمومی نفوس و مسکن استان کرمانشاه از برطرف شدن مشکل سایت برای مشارکت اینترنتی عموم مردم در طرح سرشماری نفوس و مسکن خبر داد.

مژگان نمکیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از ابتدای طرح سرشماری که روز شنبه سوم مهر آغاز شد متاسفانه مشکلاتی برای مردم برای مراجعه به سایت www.sarshomari95.ir برای شرکت در مرحله اینترنتی این طرح ایجاد شد.
وی افزود: این مشکل به دنبال کم بودن پهنای باند اینترنت و در پی استقبال بسیار خوب مردم از شرکت در طرح سرشماری اتفاق افتاد.
نمکیان خاطرنشان کرد: این مشکل از امروز با 2 یا 3 برابر شدن پهنای باند مرتفع و عموم مردم می توانند با مراجعه به آدرس اعلام شده نسبت به مشارکت در طرح سرشماری اقدام کنند.
قائم مقام مدیر اجرایی سرشماری کرمانشاه یادآور شد: معمولا پیک استفاده از اینترنت در ساعات اداری است و چون کارمندان دولت و مدارس نیز همزمان با سایر اقشار در حال مراجعه به سایت سرشماری هستند ممکن است گاهی اوقات مشکلات این چنینی ایجاد شود.
وی از مردم خواست تا بعد از ساعت اداری و از ساعت 16 به بعد که حجم استفاده از اینترنت کاهش می یابد نسبت به مشارکت اینترنتی اقدام کنند.
نمکیان در پایان گفت: در کرمانشاه دو ستاد و در هر یک از شهرستان ها نیز یک ستاد برای پاسخگویی به مردم ایجاد شده است.
مرحله اول طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن از سوم تا بیست و چهارم مهر به صورت اینترنتی و از 25 مهر تا 25 آبان مرحله دوم با مراجعه حضوری ماموران آمار گیر به درب منازل مردم برگزار می شود.
افرادی که در مرحله اول به صورت اینترنتی در طرح سرشماری نفوس و مسکن ثبت نام کنند یک کد رهگیری 12 رقمی دریافت و این کد را باید در مرحله دوم به مامور آمار گیر ارایه کنند.
8066/7458 خبرنگار: مسعود اسماعیلی ** انتشار دهنده:علی مولوی*

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال