تحقق شعار سال از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر است

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کنگاور شهرستان گفت: تلاش در راستای تحقق شعارهای سال که توسط رهبر انقلاب نامگذاری می شود، از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر است.

به گزارش ایرنا، علیرضا ایزدی روز پنجشنبه در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر کنگاور، به مصادیق امربه معروف و نهی ازمنکر اشاره و اظهار کرد: یکی از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر تلاش در راستای احیای فرمایش های مقام معظم رهبری است و ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه بارها مورد تاکید ایشان بوده است.
وی با بیان اینکه سبک زندگی ما امروز متزلزل شده است گفت: بایستی با بهره گیری از ظرفیت آموزش و پرورش و تقویت زیربناهای تربیتی، خواسته های مقام معظم رهبری در خصوص سبک زنگی ایرانی اسلامی محقق شود.
ایزدی گفت: ارتقاء سطح آگاهی جوانان نسبت به مسایل هویتی و زنده کردن فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی موجب می شود جوانان ما به ایرانی بودن خود بیشتر از گذشته افتخار کنند.
فرماندار کنگاور گفت: پیدایش فرهنگ جدید به دلیل خرده فرهنگها و تغییر سبک زندگی ایرانی و اسلامی، اصلی ترین نقطه مورد هدف جنگ نرم است که برای مقابله با آن بایستی هویت فراموش شده جامعه احیا شود.
ایزدی با اشاره به اینکه قرآن باور قلبی و بخش لاینفک زندگی همه ماست و در تمامی صفحات زندگی ما نقش اساسی دارد گفت: ترویج فرهنگ خواندن قرآن و قرآن آموزی و نهج البلاغه در خانواده ها و جوانان و ترویج فرهنگ نماز در مقطع ابتدایی مدارس بایستی مورد توجه ویژه قرار گیرد.
شهرستان کنگاور در 94 کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.
7447/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال