درخشش ورزشکاران کرمانشاهی در مسابقات او- اسپرت قهرمانی آسیا با کسب هشت مدال رنگارنگ

کرمانشاه - ایرنا - مسابقات او- اسپرت (O-SPORT) قهرمانی آسیا در حالی به مدت دو روز در همدان برگزار شد که ورزشکاران کرمانشاهی حاضر در مسابقات خوش درخشیده و موفق به کسب هشت مدال رنگارنگ از این رقابت ها شدند.

به گزارش ایرنا و به نقل از ستاد برگزاری پنجمین دوره مسابقات قهرمانی O-SPORT آسیا، ورزشکاران کرمانشاهی در قالب تیم ملی ایران به مصاف حریفان خود رفتند که موفق به کسب سه مدال طلا، چهار مدال نقره و یک مدال برنز شدند.
براین اساس رضا منجم، پیمان یدی و علی بهرامی ورزشکارانی بودند که موفق شدند با شکست تمام رقبا بر سکوی قهرمانی ایستاده و به مدال طلا دست پیدا کنند.
میلاد رحیمی، میلاد عینی، شهرام بهرامی و مهدی نوگان نیز دیگر ورزشکاران کرمانشاهی بودند که به مدال نقره مسابقات دست یافتند، ضمن اینکه رامین آقایی نیز صاحب مدال برنز شد.
در این دوره از مسابقات 120 ورزشکار از کشورهای عراق، کویت، عمان، هندوستان، تایوان، فیلیپین، آذربایجان، تاجیکستان، لبنان، سوریه، کره جنوبی و دو تیم از کشورمان حضور داشتند که در پایان تیم ایران با کسب 35 مدال طلا، نقره و برنز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
او-اسپرت (O-SPORT) که مخفف واژه orginal persian sport یعنی ورزش پارسیان اصیل است در سال 1378 توسط برادران منوچهری ملی پوشان و قهرمانان اسبق ورزش های رزمی ایران و جهان در همدان پایه گذاری شد و در سال 1385 توسط سازمان تربیت بدنی و کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران، سبک او- اسپرت شناسایی و به رسمیت شناخته شد.
7458/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال