درخشش اسکیت سواران کرمانشاهی در مسابقات سرعت کشور

کرمانشاه - ایرنا - نایب رییس هیات اسکیت کرمانشاه گفت: اسکیت سواران کرمانشاهی که در مسابقات سرعت قهرمانی کشور شرکت کرده بودند با کسب دو مقام قهرمانی، سه نایب قهرمانی و یک عنوان سومی در این مسابقات خوش درخشیدند.

نغمه رضایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این مسابقات که طی روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار شد در بخش آقایان و در 300 و 500 متر جوانان، مهیار نیک پور از کرمانشاه توانست زودتر از رقبای خود از خط پایان بگذرد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند.
وی ادامه داد: در بخش بزرگسالان نیز فرزاد محمدی دیگر اسکیت سوار کرمانشاهی توانست هم در 300 متر و هم در 500متر بعد از رقبای تهرانی خود عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کند.
رضایی یادآور شد: این دو اسکیت سوار کرمانشاهی پس از درخشش در مسابقات سرعت کشور به اردوی آمادگی تیم ملی اسکیت دعوت شدند.
نایب رییس هیات اسکیت کرمانشاه در ادامه به مسابقات بخش بانوان نیز اشاره کرد و گفت: در این مسابقات درسا میرزا بیگی که در رده سنی بزرگسالان و دو بخش 300 و 500 متر به مصاف رقبا رفت، توانست صاحب عناوین دوم و سوم شود.
رضایی گفت: اسکیت سوار کرمانشاهی در300 متر پس از رقیبی از تهران به عنوان نایب قهرمانی دست یافت و در 500 متر نیز پس از رقبای تهرانی و آذربایجان غربی در رده سوم قرار گرفت.
وی یادآور شد: میرزابیگی با کسب این دو عنوان به عنوان یکی از نفرات برتر بخش بزرگسالان جواز حضور در دومین اردوی آمادگی تیم ملی را کسب کرد.
رضایی در پایان با اشاره به جایگاه خوب اسکیت استان کرمانشاه در کشور گفت: هم اکنون یکی از قطب های کشور هستیم و بدون شک با توجه و حمایت بیشتر مسوولین می توانیم حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشیم.
7458/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال