کلاس ارتقا داوری بسکتبال بانوان کشور در کرمانشاه برگزار شد

کرمانشاه - ایرنا - نایب رییس هیات بسکتبال استان کرمانشاه از برگزاری یک دوره کلاس ارتقا داوری بانوان با حضور تعدادی از داوران سراسر کشور در کرمانشاه خبر داد و گفت: در این دوره 70 نفر حضور داشتند.

الهه دارستانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این دوره از کلاس ها در سه سطح درجه سه به دو، درجه دو به یک و درجه یک به ملی برگزار شد و افرادی که در آن شرکت کردند حداقل دو سال از دریافت آخرین کارت داوری آن ها گذشته بود.
وی افزود: در این دوره مربی گری حدود 10 نفر از داوران استان کرمانشاه نیز که شرایط لازم را داشتند شرکت کردند.
دارستانی با بیان اینکه مدرسین این دوره از فدراسیون بودند، یادآور شد: در پایان کلاس ها نیز از شرکت کنندگان آزمون بعمل آمد و به نفراتی که نمره قبولی کسب کنند، مدرک اعطا خواهد شد.
نایب رییس هیات بسکتبال کرمانشاه خاطرنشان کرد: این دوره مربی گری به مدت سه روز در سرسرای ورزشی تختی واقع در خیابان گمرک کرمانشاه برگزار شد.
وی با بیان اینکه سطح این دوره مربی گری در وضعیت مناسبی قرار داشت گفت: در پایان این دوره شرکت کنندگان نیز از برگزاری کلاس ها و مطالب ارائه شده ابراز رضایت کردند.
دارستانی در پایان از فعالیت 200 بانوی بسکتبالیست در استان خبر داد و گفت: پنج مربی خانم به صورت تمام وقت این افراد را آموزش می دهند.
7458/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال