671 نفر کاندیدای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای گیلانغرب شدند

گیلانغرب - قصرشیرین - فرماندار گیلانغرب از ثبت نام نهایی 671 داوطلب برای شرکت در رقابت چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان خبر داد.

ˈاردشیر رستمیˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آخرین زمان ثبت نام داوطلبان تا ساعت 24 روز گذشته بود و در مدت یک هفته زمان ثبت نام، این تعداد داوطلب با مراجعه به فرمانداری و بخشداری های مرکزی و گواور نام نویسی کردند.
وی تاکید کرد: از مجموع افرادی که برای عضویت در شوراهای اسلامی ثبت نام کردند، 52 نفر داوطلب عضویت در شورای اسلامی شهر گیلانغرب و 19 نفر نیز داوطلب عضویت در شورای شهر سرمست هستند.
رستمی اظهار کرد: همچنین از 600 نفر کاندیداهای عضویت در شوراهای اسلامی روستای های این شهرستان 358 نفر برای عضویت در شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی و 242 نفر نیز برای شوراهای اسلامی روستاهای بخش گواور ثبت نام کرده اند.
وی با بیان اینکه استقبال از ثبت نام برای انتخابات این دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان نسبت به دور گذشته چشمگیر بوده است، گفت: از میان کاندیداهای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی پنج نفر زن هستند.
فرماندار گیلانغرب از آغاز کار بررسی مدارک و صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها از سوی هیات های اجرایی و نظارت این شهرستان خبر داد و افزود: همه شرایط برای برگزاری باشکوه انتخابات در گیلانفرب فراهم شده است.
رستمی گفت: برای عضویت در شورای اسلامی شهر گیلانغرب هفت نفر عضو اصلی و چهار نفر عضو علی البدل، شورای شهر سرمست پنج نفر عضو اصلی و دو نفر عضو علی البدل و برای عضویت در شوراهای اسلامی 134 روستای واجد شرایط بخش مرکزی و گواور نیز در مجموع 404 نفر برگزیده می شوند.
انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، همزمان با انتخابات ریاست جمهوری یازدهم روز جمعه 24 خرداد ماه امسال در سراسر کشور برگزار می شود.
گیلانغرب در غرب استان کرمانشاه بیش از 65 هزار نفر جمعیت دارد.ک/3
1234/9102/567

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال