استاندار کرمانشاه:

پایانه های مسافربری کرمانشاه در شان مردم نیست

کرمانشاه - استاندار کرمانشاه در بازدید از پایانه های شهید کاویانی ( اتوبوس رانی) و شهید کشوری (مینی بوس رانی) از وضعیت موجود آنها انتقاد کرد و گفت: این پایانه ها به هیچ عنوان در شان مردم نبوده و باید هر چه سریعتر چاره ای برای آنها اندیشید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید دادوش هاشمی عصر سه شنبه بعد از جلسه شورای ترافیک استان به صورت سرزده از پایانه های اتوبوس و مینی بوس رانی کرمانشاه بازدید کرد و با انتقاد از اینکه ترمینال کنونی کرمانشاه هنوز به سطح متوسط نیز نرسیده است، افزود: اصلاح ساختار و بازسازی محیط فیزیکی آن امری ضروری بوده و باید هر چه سریعتر برای آن ها چاره ای اندیشید.
وی اضافه کرد: متاسفانه پایانه های شهید کاویانی و شهید کشوری مشکلات بسیاری دارند که نداشتن شکل و شمایل و عدم نور پردازی مناسب و وجود زباله های فراوان در اطراف آن ها از جمله این مشکلات بوده که در صورت باقی ماندن می توانند مشکلات عدیده ای برای مسافران به وجود آورند.
هاشمی امکانات موجود در تعاونی های ترمینال های اتوبوس و مینی بوس رانی را نیز در حد بسیار نازلی توصیف کرد و گفت: رانندگانی که مسوول جان ده ها مسافر هستند استراحت گاه مناسبی را در اختیار ندارند و این می تواند برای مسافرین خطرساز باشد.
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون تنها چهار دستگاه ˈ اتوبوس VIP ˈ در ترمینال شهید کاویانی کرمانشاه وجود دارد،خواستار افزایش این نوع اتوبوس ها برای آسایش و رفاه حال مسافران شد.
هاشمی تصریح کرد: نقص ها و مشکلات ترمینال های اتوبوس و مینی بوس رانی کرمانشاه در حال شناسایی می باشند و مطمئنا با تلاش بیشتر دستگاه های مربوطه بزودی شاهد ساماندهی و رفع مشکلات آن ها خواهیم بود.
وی در پایان گفت: به دنبال یافتن مکانی مناسب برای ساختن ترمینال جدیدی که در شان مردم باشد هستیم و به همین خاطر شهرداری را مکلف کرده ایم تا هرچه سریعتر مقدمات کار را فراهم کند.
567

انتهای پیام /*

برچسب ها

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال