نیروهای مسلح، گوش به فرمان مقتدای خود هستند

کرمان ایرنا - فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوبشرق ارتش گفت: نیروهای مسلح ایران اسلامی همواره گوش به فرمان مقتدای خود در دادن پاسخ دندان شکن به دشمنان منطقه و فرامنطقه ای هستند.

به گزارش ایرنا، امیر 'مهدی معمارباشی ' روز پنجشنبه در آئین رژه نیروهای مسلح مستقر در کرمان به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی، اعیاد شعبانیه را گرامی داشت و افزود:
امروز نیروهای مسلح و مقتدر کشور آماده تر از گذشته با توان دفاعی و رزمی بالای خود آماده دفاع از کیان و خاک این سرزمین، حریم ولایت، دفاع از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و گوش به فرمان مقتدای خود هستند.
وی اظهار داشت: انقلاب شکوهمند اسلامی در سال 1357 در هم پیچنده زمام طاغوت و طاغوتیان شد و بدخواهان و معاندین که منافع خود را از دست رفته می دیدند، بر آن شدند با توطئه های مختلف نهاد نوپای انقلاب را به ضعف یا شکست برسانند.
وی بیان کرد: دسیسه انحلال ارتش در همین راستا مطرح شد و در نهایت دور اندیشی، دشمن شناسی و بصیرت امام راحل (ره) خط بطلانی بر این دسیسه کشید.
وی تاکید کرد: با پیام تاریخی امام خمینی (ره) خط بطلانی بر توطئه دشمنان کشیده شد و امام در این راستا فرمودند که ارتش و قوای نظامی در کشور به مثابه ستون و رکن رکین دفاع از کیان و ارزش های انقلاب و بازوی توانمند انقلاب و مردم سرافراز این سرزمین هستند و نباید دستاویز گروه های ضد انقلاب و توطئه استکبار قرار گیرند.
وی ادامه داد: با نامگذاری 29 فروردین به نام روز ارتش برگ زرین دیگری در تاریخ این انقلاب ایجاد شد.
ارشد نظامی آجا در جنوبشرق کشور بیان کرد: ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، همواره انقلابی عمل کرده، انقلاب مانده و انقلابی خواهد ماند و ارتش در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی کارنامه درخشانی از خود بر جای گذاشته است.
امیر معمارباشی اظهار داشت: یکی از اقدامات انجام شده آمایش سرزمینی و سازماندهی جدید نیروی زمینی است که در قالب ساماندهی جدید یگان های واکنش سریع، متحرک و هجومی انجام شده است.
وی یادآور شد: ساخت انواع سلاح های تک تیرانداز، ساخت انواع سلاح های جنگ نوین، ساخت انواع تجهیزات بروز مخابراتی و جنگ نوین، ساخت انواع جنگنده و بمب افکنده های بروز و پیشرفته، نگهداری و بهره برداری از انواع سامانه های مربوط به نیروی دریایی، ناوها و ناوشکن ها، در نیروی پدافند هوایی نیز بهره برداری و ساخت انواع سامانه های پدافندی هوایی و موشک های پدافندی از اجمله اقدامات انجام شده است.
فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوبشرق ارتش با تاکید بر اینکه فضای امروز کشور به عنوان امن ترین فضای هوایی در سطح کشورهای منطقه به شمار می رود، گفت: ارتش جمهوری اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح ضمن اجرای واقعی و به موقع پیام ولی فقیه، توانسته شعار 'ما می توانیم' را در عمل به عرصه ظهور برساند.
امیر معمارباشی با اشاره به اینکه فرمانده کل قوا از ارتش به عنوان ارتشی متدین و کارآمد یاد کرده است، گفت: اقدام کاخ سفید علیه سپاه نشان از ضعف و استیصال آنها به دلیل سیلی محکمی است که از فرزندان سبز قامت این سرزمین در از بین بردن ریشه تروریسم خورده اند.
وی گفت: ارتش و سپاه به کوری چشم دشمنان بد نهاد این سرزمین همچون دستی واحد درس آموخته مکتب سرخ اباعبدالله آماده شهادت و رشادت در راه سرزمین و دستاوردهای انقلاب در جهت نابودی و محو کامل رژیم فاسد صهیونیستی هستند و همواره پاسداران حریم ولایت خواهند بود.
3029/7440

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال