استاندار کرمان:

کسری اعتبارات مربوط به هزینه های جاری است

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با بیان اینکه حقوق و عیدی کارکنان دستگاه های اجرایی این استان پرداخت شده است گفت: کسری اعتبارات مربوط به هزینه های جاری است.

به گزارش ایرنا، محمدجواد فدائی شبانگاه چهارشنبه در بازدید از خزانه کرمان با اشاره به کسری 28 میلیارد تومانی بودجه جاری این استان تا تخصیص 97 درصد افزود: بخشی از این مشکل مربوط به سیستم برنامه و بودجه ریزی است.
وی ادامه داد: سیستم برنامه و بودجه ریزی نظم و انضباط لازم را ندارد و انتظار می رود نظم بر این سیستم حاکم شود لذا تا آن زمان باید وقت بیشتری گذاشت تا از امکانات به صورت حداکثری استفاده شود.
استاندار کرمان اظهار داشت: باید تا جایی که امکان دارد در چارچوب قوانین کشور مسائل مربوط به بودجه حل شود تا پروژه های سال آینده را با فراغ بال آغاز کنیم.
وی ابراز امیدواری کرد: تا پایان وقت امشب که خزانه فعال است کسری 28 میلیاردی تا تخصیص 97 درصد یا کسری 42 میلیاردی تا تخصیص 100 درصد اعتبارات هزینه ای استان کرمان جبران و پرداخت و مشکلات دستگاه های اجرایی حل شود.
فدائی به نشست با معاونت سازمان برنامه و بودجه کشور طی هفته جاری با حضور نمایندگان استان کرمان اشاره کرد و گفت: به طور مفصل در زمینه مازاد درآمد استان بحث شد.
وی ادامه داد: در این نشست مطرح شد زمانی در استان درآمد کسب می شود باید بخشی از منابعی که خود استان ایجاد کرده برگشت داده شود.
3029

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال