نماینده مجلس :

انقلاب اسلامی استکبار جهانی را به هراس انداخت

کرمان - ایرنا - نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت : انقلاب اسلامی چنان عظیم و با قدرت بود که استکبار جهانی به خود لرزید و از صدور آن هراسان شد.

به گزارش ایرنا، احمد انارکی محمدی دوشنبه در جمع راهپیماییان 22 بهمن رفسنجان ضمن قدردانی از حضور همیشه در صحنه مردم ولایی این شهرستان در این راهپیمایی یاد و خاطره بزرگانی از جمله آیت الله هاشمی رفسنجانی، حجت الاسلام هاشمیان، حجت الاسلام انصاری (پدر اولین شهید انقلاب استان کرمان)، حجت الاسلام خراسانی و حجت الاسلام پورمحمدی از مبازران قبل از دوران انقلاب که در ایجاد انقلاب اسلامی نقش موثری ایفا کردند را گرامی داشت.
وی انقلاب اسلامی را انفجار نور خواند و گفت : این انقلاب ایران اسلامی را در بر گرفت و توطئه های داخلی و خارجی را که می خواستند دستاوردهای انقلاب را نادیده بگیرند و این انقلاب را که الگویی برای سایر کشورها بود را بد جلوه دهند، خنثی کرد.
انارکی محمدی بیان کرد: توان مقابله با این شور مردمی را چه کسی داشت که امروزه ادعا دارند؟! مگر کسی توان توقف رهبری و تدبیر امام خمینی(ره) را داشت؟!
وی تصریح کرد: دشمنان فکر کردند این انقلاب پشتوانه مردمی ندارد مگر می شود انقلابی که با آن عظمتی که مردم آفریدند پشتوانه نداشته باشد؛ جنگ تحمیلی را دشمن علیه ما راه انداختند، نتیجه آن این شد که دفاع از خاک مان شکل گرفت، شور و شعور مردمی، خطوط مقاومت را پر کرد و بهترین گُردان های خط شکن و غواص ثارالله از فرزندان رفسنجان بودند و ملت بر همه توطئه ها پیروز شد و این دفاع انقلاب را تقویت کرد.
انارکی محمدی با اشاره به اینکه آنچه که ما در آن زمان داشتیم رزمنده ها و شهدای انقلاب بودند که سرمایه های ما به شمار می رفتند گفت: لذا نتیجه تحریم ها سازندگی و خوداتکایی شد و فرصت ها از تحریم به تهدید ها تبدیل شد، توطئه تحریم آمریکایی کارساز نبود و نخواهد باشد، این انقلاب و مردم ایران اسلامی خون دادند و راسخ تر از همیشه پشتیبان نظام و کشور هستند.
وی تصریح کرد: آرمانی بودن این انقلاب ادامه دارد، به خوداتکایی در برخی محصولات استراتژیکی مانند گندم که یکی از محصولات مهم کشوری بود فکر کنیم، در 10 کشور اول دنیا در زمینه رشد و توسعه علمی قرار داریم.
وی به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: در رشد و تولید دانش بنیان، صادرات تکنولوژی و مهندسی، در نانو، هسته ای، داروسازی و پیشرفت ها ملت ایران ما در این مسایل جزو 10کشور اول دنیا قرار دارد، کشوری که در زمان جنگ از این کشور به آن کشور به دنبال موشک و تجهیزات و فشنگ بود و امروز موشک جهت بازدارندگی در این کشور ساخته می شود ما در موشک سازی و تجهیزات نظامی جزو 5 کشور اول دنیاییم و این نتایج تحریم ها است که علیه ما شد.
این نماینده مجلس بیان کرد: اکنون برای دکترین دفاعی خود انواع موشک های نقطه زن را ساخته ایم ما در همه این زمینه ها به برکت انقلاب اسلامی پیشرفت کرده ایم اینکه ما تحریم می شویم قطعا قابلیت هایی در ما دیده اند که ما را تحریم می کنند وگرنه ما قرار نبود تحریم شویم.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یک انقلابی همیشه انقلابی می ماند و به دنبال اصلاح و بهبود باید باشیم و همیشه راسخ و پایدار بمانیم، همیشه مستضعفان را به یاد بیاوریم و تکلیف خود را فراموش نکنیم.
انارکی محمدی گفت : هرکسی نسبت به وظیفه خود تکلیفی دارد و می داند که این انقلاب یک جریان است و این جریان ادامه دارد باید تحول را سرلوحه امور خود قرار دهیم بی تردید این مردم لایق بهترین ها هستند و لحظه ای نباید در خدمت گذاری به مردم درنگ کنیم و اگر از مردم کم بگذاریم قطعا گناهی نابخشودنی دارد.
7433

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال