حربه جدید دشمن القای ناکارآمدی نظام مقابل تحریم ها است

کرمان- ایرنا- سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت : حربه جدید دشمن در برهه کنونی القای ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی در مقابل تحریم ها است که هوشیاری و بصیرت مردم این توطئه را بی اثر خواهد کرد.

به گزارش ایرنا ، حمید ملانوری شامگاه سه شنبه در کمیته مقابله به تحریم های استان کرمان افزود: طی سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی و رد واقه در طول 40سال گذشته ملت ایران همواره مورد تحریم دشمنان و در رأس آن ها آمریکا بوده و اخیرا با روی کار آمدن ترامپ در آمریکا و خارج شدن از برجام شاهد اوج گیری تحریم ها و اشکار شدن نقشه دشمنان هستیم.
وی اظهار داشت: همگام با افزایش تحریم های اقتصادی شاهد اوج گیری جنگ روانی دشمن هستیم و بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب، باید فضای دشمن شناسی در بین مردم بوجود بیاید و مردم نسبت به فضای بین المللی و جنگ روانی موجود آگاه شوند تا برای حضور در صحنه و مقابله با تحریم ها همگام با مسوولان و همراه با آن ها باشند.
ملانوری گفت: دشمن همزمان با موضوع تحریم ها و راه انداختن جنگ روانی در بحث های سیاسی و اقتصادی، بحث آسیب پذیری و نا کارآمدی نظام اسلامی در حوزه های مختلف و در برابر مشکلات ناشی از تحریم ها را به عنوان یک هدف دنبال می کند که باید برای مقابله با این فضا از نگران شدن مردم در حوزه های مختلف جلوگیری کنیم و با عمکرد مناسب تلاش کنیم تا مشکلات مردم حل شود و حوزه ای خالی نماند.
وی با اشاره به اینکه دشمنان و در رأس آن ها آمریکا با تحریم به اهداف خودشان نخواهند رسید و تجربیات مختلف مسئولان نظام در برهه های مختلف در بحث مقابله با تحریم ها به کشور برای عبور از بحران های مختلف کمک خواهد کرد افزود: ولی مهمترین مسأله نگرانی مردم است که باید با تلاش شبانه روزی دغدغه های آن ها را کم کنیم.
5054

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال