سرمربی شهرداری ماهشهر:

بازی با مس کرمان دلچسب نبود

کرمان – ایرنا - سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر گفت: بازی با تیم مس کرمان از نظر فنی دلچسب نبود و نداشتن آمادگی فنی مناسب تیم های فوتبال در پنج هفته نخست لیگ دسته یک طبیعی است.

به گزارش ایرنا ، داود مهابادی شامگاه یکشنبه در کنفرانس خبری پس از دیدار 2 تیم فوتبال مس کرمان و شهرداری بندر ماهشهر افزود: این مسابقه بی کیفیت و کم موقعیت بود و تیم مس کرمان بخوبی از فرصت ها استفاده کرد لذا به پیروزی رسید.
وی ضمن تبریک پیروزی مس به مردم کرمان اظهار داشت: تیم فوتبال مس کرمان با ضربه ایستگاهی روی جای گیری نامناسب دروازه بان شهرداری ماهشهر به گل رسید و بسیاری از دقایق این دیدار توپ در میانه زمین در جریان بود.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر گفت: مردم کرمان و هیات فوتبال همکاری خوبی با تیم شهرداری ماهشهر داشتند اما انتظارات از باشگاه مس و مردم این شهر بیشتر است.
وی با بیان اینکه نیمه دوم بازی از دست داوری خارج شد ، تصریح کرد: داور این دیدار در تصمیمات خود مردد بود اما اشتباهات داوری در نتیجه این بازی تاثیرگذار نبود.
مسابقه 2 تیم فوتبال مس و شهرداری بندر ماهشهر در ورزشگاه امام علی(ع) شهر کرمان در هفته نخست لیگ دسته یک فوتبال با نتیجه 2 به صفر به نفع میزبان به پایان رسید.
7420/ 5054

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال